Regulator napięcia Suzuki BANDIT GSF 650 SA 2007 - poszukuję

W tym dziale możecie umieszczać ogłoszenia kupna, sprzedaży lub zamiany.
!! UWAGA !! Wszystko co nie jest zwiazane z motocyklami (lub będą to motocykle innej marki niż SUZUKI) bedzie kasowane.
Ten dział to nie forum do dyskusji.
adamisku
Podpatrywacz
Posty: 8
Rejestracja: sob, 26 gru 2015, 15:45
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Regulator napięcia Suzuki BANDIT GSF 650 SA 2007 - poszukuję

Post autor: adamisku »

Hej. Mam problem z regulatorem napięcia. Postanowiłem kupić jednak jakis nowy zamiennik (oryginał w SUZUKI 1 0 5 0 zl!!!!) i... sie okazuje, że nic nie pasuje z ofert All....o ani O...X. W moje wersji wtyki są nastepujące:
- 3 x meski w kszalt litery T
- 2 x męski płasko obok siebie

We wszystkich ofertach ktore znalazlem jest
- 3 x meski w kszalt litery T
- 4 x męski - w kształcie kwadratu

W ofertach nawet VIN .......CJ1131......... na niektórych aukcjach jest podany dla takich wtyczek. Jest to dziwne ponieważ znalazłem używane regulatory z takimi wtyczkami jak mam ale jednak chce kupić nowy. Zaznaczam, że moto kupione w polskim salonie ze znana historią bez zmian w instalacji elektrycznej. Posiada ktoś na sprzedaż?
J... jednoślad 350 --> H... jednoślad 650 NTV Deauville --> Suzuki Bandit 650 SA
bruns
Podpatrywacz
Posty: 17
Rejestracja: wt, 20 gru 2016, 20:08
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Re: Regulator napięcia Suzuki BANDIT GSF 650 SA 2007 - poszu

Post autor: bruns »

nie piernicz sie z tymi gownianymi wtyczkami , zawsze sa z nimi problemy z powodu śniedzienia styków i złego przewodzenia . Kup dowolny oryginalny regulator od japońca na pięć przewodów ( uzywkę kupisz za kilka dych ) . Kostki obcinasz , przewody lutujesz , izolujesz koszulkami termokurczliwymi .
zapominasz o problemach z ładowaniem .
ODPOWIEDZ