GSX 750 Inazuma dwie malutkie sprawy

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

spalony
Podpatrywacz
Posty: 2
Rejestracja: pn, 23 paź 2017, 16:50
Województwo: wielkopolskie

GSX 750 Inazuma dwie malutkie sprawy

Post autor: spalony »

A więc jak w temacie musze sciągnąc stelarz od kufrów i jest problem mianowicie nie mam pojecia jak byly zamocowane migacze z tyłu motocykla? Znaczy sie wiem gdzie ale na jakiej zasadzie maja sie trzymac bo jedna srubka i podkladka nie wystarcz a nie moge znaleźć zdjecia jak to powinno wygladac w orginale z góry dziekuje za pomoc. Druga sprawa dotyczy ogumienia i przod wiem ze seria to 120/70/17 a z tyłu orginalnie jest 170 ktora jest dwa razy drozsza od 180 i moje pytanie jaki profil opony dobrac na tył przy szerokosci 180 czy moze to ma byc 60 czy moze 50 a moze jeszcze inny profil ? A moze prfil opony nie ma znaczenia bo wejdzie kazdy wiec kupie ten bardziej popularny bo guma bedzie tansza :D dzieki wielkie za odpowiedz albo chociaz na nakierowanie w celu uzyskania odpowiedzi :P pozdrawiam serdecznie
jpj
The Real One
The Real One
Posty: 12
Rejestracja: sob, 23 kwie 2016, 19:49
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: SK/RZE

Re: GSX 750 Inazuma dwie malutkie sprawy

Post autor: jpj »

U mnie kierunki montowane są 1 śrubą z podkładką i to starczy. Co do opony na tył to idzie taki profil: 170/60 ZR17.
GSX750 Inazuma
Janek
ODPOWIEDZ