LS 650- pasek napędowy

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Tapir

LS 650- pasek napędowy

Post autor: Tapir »

Jasna cholera :x Dzisiaj umyłem pasek wodą z mydłem i wszelkie dźwięki ustały. Chciałem mu zrobić dobrze, więc posypałem talkiem (z apteki) i teraz cholera piszczy niemiłosiernie (szczególnie przy małej prędkości). Przejechałem 5 kilometrów, ale ni cholery nie chce się uspokoić.
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

a nie mówiłem :P

czytaj dokładnie co starsi piszą to ni będzie problemów :P
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Tapir

Post autor: Tapir »

Uffff...... woda z mydłem raz jeszcze i problem zniknął :shock:
mikaels

Post autor: mikaels »

... stare, sprawdzone metody :twisted:
SID

:|

Post autor: SID »

Tapir pisze:Uffff...... woda z mydłem raz jeszcze i problem zniknął :shock:
Przystopiles do mycia paska nie zdejmujac go? :)
Tapir

Post autor: Tapir »

Czyściłem dolną połowę paska, a później pchałem motocykl do przodu/tyłu co by umyć cały :shock: Czyli bez zdejmowania
Dodi

Post autor: Dodi »

U mnie też do pewnego momentu pasek piszczał. Przyczyną było to iż pasek zjeżdżał na wewnętrzna stronę koła pasowego i tarł o boczną krawędź. Wystarczyło wyregulować tylne koło tak aby pasek był na środku koła pasowego i piszczenie ustało. Wszelkie smarowania (wodę z mydłem też przerabiałem) pomagały na bardzo krótko. Kiedyś byłem w salonie H... (te napędzane paskami :wink: ) i powiedzieli mi że oni nie mają żadnych smarów do pasków i że wogóle paska się niczym nie smaruje a jedynie sprawdza naciąg i ustawienie.
Zielony

Post autor: Zielony »

ja tam regularnie co jakiś czas ...woda z mydłem i do dzieła :lol: Jak będe zmieniał z tyłu oponę to się sprawdzi czy jest koło dobrze ustawione :wink:
Ruffik

Post autor: Ruffik »

witam, ja tez o pasku tylko troche z innej strony :?
a mianowicie 13 maja zerwalem pasek... czy ktos moze mi podpowiedziec, gdzie za w miare rozsadne pieniadze mozna kupic caly??
pozdrawiam
Zielony

Post autor: Zielony »

Poszukaj dobrze na necie bo gdzieś podobno jakaś firma, która robi paski do maszyn rolniczych produkuje pasek odpowiadający parametrami temu z savage i kupisz za grosze! Jak znajdziesz to daj znać :) powodzenia w szukaniu :wink: A jak ci się nie spieszy to możesz sprowadzić z USA. "Brat" Gradus oferował się do pomocy przy sprowadzaniu części! Koszt około 500zł. i około miesiąc oczekiwania. W Polsce koszt orginalnego pasa 1300zł.
pozdrawiam
ODPOWIEDZ