Problem z małym!POMOCY

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ANKA

DZIEKI

Post autor: ANKA »

KOCHANI!!!

UFFF!! Nareszcie się lognęłam...!!!WIELKIE DZIĘKI za WSZYSTKIE POMOCNE MIEJSCA,które moga byc przyczyną usterki.Mechanik rozkłada rece i twierdzi,ze po sprawdzaniu wszystkiego(!!!???) przyczyną MOZE byc moduł elektryczny...Szczerze mowiac mam dosc gosciu trzymał go tydzień i nic nie zdziałał...Boję się,ze do soboty nikt mi tego nie ruszy..BUUUUU a tak chciałam do USTRONIA!!!!Jeszcze walcze,ale opadam lekko z sił,chęci i dobrej myśli.Trzymajcie kciuki!!!!!!
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

Włodek nie rzucaj się, Anka napisała tego posta na początku w przywitaniach., po czym została przeniesiona do Chopperów

a po pierwsze to Dama na moto, a że to gatunek nadal rzadki to trza pielęgnować :D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: porady

Post autor: ByQ »

wlodek pisze:ciekawe jest to,że gdy klientka pisze o problemach na przywitaniu to 15 kolesi śmiga ratować dziewczę hoże. gdy ja biedny żuczek piszę o mało istotnej sprawie tzn. ewentualna odpowiedź dotyczyła daty produkcji mojego motorka hulnęło na mnie towarzystwo i dawaj pouczać jaki to ja głąb jestem bo na przywitaniu gadam. nie prościej byłoby odpisać(jeżeli sie wie)), że jest to taki to a taki rok i już. gratuluję kolesie, klawo jest czyli do dupy, tak trzymać.

Przeczytaj sobie 2 pierwsze posty z laski swojej - Lechula i moj.
A jesli masz zamiar pisac na tym forum tylko o sobie i swoich krzywdach, to chyba zle trafiles. Moze powienes poszukac sobie w tym celu odpowiedniejszego forum. Napewno sie takie znajdzie. Powodzenia w szukaniu !
Szacunek
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Noooo Włodek !!
Jakiś taki niedopieszczony jesteś czy co ??
Zaloguj się w takim razie jako "Zosia" albo "Kasia", napisz, że oprócz tego, że nie wiesz z którego roku jest Twój nowy sprzęt to jeszcze coś mu "popierduje" w silniku to może doczekasz się takiego odzewu jak Anka :wink: :wink: :wink:
Wyluzuj chłopie bo jak na debiut na tym forum to strasznie się "napiąłeś".
Pozdrawiam.
P.S. Chcesz o tym pogadać - zapraszam na pw.

Ponieważ zrozumiałem, że mechanik Anki ciągle działa więc póki co EOT.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Zablokowany