MALY SPONTAN??

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
Bieniek

MALY SPONTAN??

Post autor: Bieniek »

HEj!
Moze jakies male wieczorne smiganko?????
Bieniek

Post autor: Bieniek »

To moze jutro??
dadeq

Post autor: dadeq »

spontanow sie nie planuje ;)
pytalem sie o ktojrej i gdzie ale od 18.00 milczales...wiec...
Bieniek

Post autor: Bieniek »

Nikt wiecej sie nie odezwal...wiec...
Moze sie nie planuje,ale spotykacie sie raz tyg???Fajnie by bylo pojezdzic z kims popoludniami w wolnej chwili...


Ps.POdaj gg, bo ten z podpisu nie wchodzi.
awful

Post autor: awful »

ku*wa. pośmigałem dziś miedzy 12 a 15, juz się czaiłem na wieczorne smiganie a tu co... deszcz...

kto zamówił pogodę?
dadeq

Post autor: dadeq »

ja zamowilem ;) a to tylko dlatego zebym mogl wytrzymac w pracy...ehhh...od tygodnia prawie wogole stad nie wychodze i przynajmniej mnie nie kusi zeby sie na chwile urwac...ale jeszcze tydzien i pogoda wroci ;) mowie Wam...bedzie slonce, wieczorami cieplo, beda cykady (choc ich nie bedziemy slyszec)...bedzie super...ale dajcie mi jeszcze kilka dni. zamowienie na pogode juz poszlo...mowia ze dostawa potrwa troche ;)
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

ja też przeleciałem 3miasto tam i nazad wczesnym popołudniem... po powrocie do Gdyni nawet nie zdążyłem schować bike'a jak lunęło... ale co tam... dwa dni temu leciałem z Cisowej na Miałki Szlak w deszczu i jakoś dało rade :) jeszcze sie nie rozkręciłem a 3 tys km. pękło - ja nie wiem gdzie i kiedy :)

LP
ODPOWIEDZ