zakup

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Gość

zakup

Post autor: Gość »

Witam,
zapewne nie bedzie to pierwszy post typu nie wiem co kupic ale od niedawna bardzo powaznie rozwazam zakup motoru. Motor ma mi sluzyc przede wszystkim do celow turystycznych jak rowniez do malego :lol: szalenstwa. Co szanowni uzytkownicy mogliby polecic (zalozenie cena max do 15000pln).
pozdrawiam
studi

Post autor: studi »

witam

aby otrzymac jakieś konkretne info to musisz sprecyzować twoje preferencje motocyklowe...

musisz wiedzieć , że na każdym sprzecie mozna poszaleć :angry_smile:


:bye:
Gość

Post autor: Gość »

Witam,
co do moich preferencji to zastanawialem sie nad pojemoscia do 750 ( bedzie to moj pierwszy motor - uwazam ze w zupelnosci wystarczy na dzien dzisiajszy), zastanawialem sie nad SUZUKI - slyszalem jak rowniez czytalem duzo dobrego o tym producencie, co do samego modelu to kompletnie nie mam pojecia dlatego prsze o jakas pomoc zaawansowanych ridersow. Motor chce aby mi sluzyl do wypadow poza miasto (krotkich jak i dluzszych - kilkudniowych).
pozdrawiam
jarek
fractal

Post autor: fractal »

Ja jestem szcześliwym użytkownikiem gs 500 e i jestem bardzo zadowolony z tego motorku. Idzi on naprawde super i mozna na nim poszalec :D Nie wiem jak z wypadami bo nigdy nie bylem. A jesli to bedzie twoj pierwszy motor to polecam gs 500 wiele cie nauczy uwierz mi. Mnie juz nauczyl i wydaje ze mi jeszcze brakuje do czegos wiekszego ale za jakis czas pomysle. Pozdrawiam
studi

Post autor: studi »

fractal ma w zupelności rację , tym bardziej że dokładając niewiele możesz mieć nowy gs500 z owiewkami :D

a jeśli to nie wystarczy , proponuję banditkę 600 s a jeśli już trochę jeździłeś to sv 650 też fajnie lata / choć widlak potrafi kopnąć / :roll:

ew. czoperka do wyboru do koloru


:bye:
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Post autor: daab »

Moim pierwszym byl Marauder i też bylo dobrze :twisted:
Lza w oku się kręci na jego wspomnienie :cry:
A tak wedlug obiegowych opini polecalbym GS 500 lub Bandita 600 - niestety nie jeździlem
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
Gość

Post autor: Gość »

Witam,
dzieki za cenne informacje. Wiekszosc osob z ktorymi rozmawialem i ktorych pytalem sie o zdanie dotyczace zakupu motoru poleca wlasnie Bandita, jako motor w sam raz na poczatek przygod. Powiedzcie prosze czy nie jest to jakis mit reklam etc?? Mieszkam we wroclawiu i jak latem obserwowalem ulice to Bandit'ow za duzo nie widzialem natomiast wiekszosc pisze Bandit.
pozdrawiam
studi

Post autor: studi »

może ich nie widać , ale możesz być pewien ,że to dobry motorek do jazdy. W wawce często widuję te sprzety i ludzie sobie chwalą.
Jeśli chcesz latac w traske to kup koniecznie z owiewką , bedzie lepiej , a rożnica nie jest taka duża.

poza tym w miastach duzo jest szpanerów , którzy niestety lubią się pokazać i daleko im do motcyklistów , ale jak pojedziesz na zlocik na pewno nie jednego bandita spotkasz.

udanego zakupu :D

:bye:
ODPOWIEDZ