Ls650 gasnie po regulacji zaworów

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
Eddy70
The Real One
The Real One
Posty: 399
Rejestracja: pt, 18 mar 2016, 20:14
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Tuchola
Otrzymane Polubienia: 2

Re: Ls650 gasnie po regulacji zaworów

Post autor: Eddy70 »

bubu srubu pisze: pt, 30 kwie 2021, 10:38 moze tez byc tak ze awaria zbiegla sie przypadkiem z twoimi manipulacjami i sprawdzanie tylko idac sladem tego gdzie dlubales moze nie byc skuteczne-wez pod rozwage :)
i moze wtedy podczas przejazdzki juz sie cos zadzialo a regulacja zaworow nic w tym nie polepszyla i nie pogorszyla :upside_down_face:
Nic dodać, nic ująć. :+1: Też tak myślę.
LS 650 Savage - odjechał
H...a Deauville - czas na wygodę
Marlin87
Podpatrywacz
Posty: 21
Rejestracja: czw, 18 cze 2020, 10:46
Województwo: wielkopolskie

Re: Ls650 gasnie po regulacji zaworów

Post autor: Marlin87 »

A więc motorek już naprawiony 😄jeśli można tak to nazwać, powodem całego zamieszania był
Dekompensator, który nie pozwalał na domknięcie się zaworów wydechowych I stąd ta niska kompresja przy ustawianiu GMP , oraz stukanie, potem zalałem niby świeże paliwo ale okazało się zanieczyszczone czymś bo niedokładnie wypłukałem kanister , po spuszczeniu paliwa z baku jedna breja 😜, bak i reszta wyczyszczone dekompresator wyregulowany i śmiga jak talala 😀.
sky02
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 346
Rejestracja: wt, 24 mar 2020, 07:15
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olszyny pod Tarnowem
Otrzymane Polubienia: 4

Re: Ls650 gasnie po regulacji zaworów

Post autor: sky02 »

:+1:
Brawo
Boulevard C50 '06 [W nowym domu]
Intruder VS1400 '93
"Ze skuterami jest jak z grubymi babami. Nie jeździ się na tym tak źle ale jakoś tak wstyd przed kolegami..."
ODPOWIEDZ