Coś na temat GS 500 e

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Rajmek Page

Coś na temat GS 500 e

Post autor: Rajmek Page »

Prosiłbym o wiadomości (dane techniczne, zużycie części...) oraz opinie ( czy jest to dobry motocykl, czy wymaga dużego wkładu finansowego, z ktorego roku sa najlepsze, jakie maja wady...) na temat GS, ponieważ zastanawiam sie nad jego kupnem. :D
Franz

Post autor: Franz »

Powitac

a ja wpisalem w google "GS 500" i zobacz ile info znalazlem

http://tinyurl.com/4qqer

i jakies dzien dobry by sie tez przydalo.

P.S. No i jak widac czas nadszedl by wkoncu na forum porzadne FAQ-u zrobic. Bo to dopiero poczatek, a jak sie tak dalej forum rozwijac bedzie to takich pytan bedzie masa az palce beda bolec od odpowiedzi na nie :)

Ppeess. No ok juz nie bede taki, ja mialem GS 500 i - zero problemow, niskie koszty eksploatacji, fajne moto na poczatek - POLECAM.

pozdro.
fredi

Post autor: fredi »

Zapraszam na moją stronę której adres znajdziesz w podpisie. Polecam roczniki od 94 w górę.
Rajmek Page

Post autor: Rajmek Page »

Dzięki za informacje. Dużo się dowiedziałem na temat GS wiem już na co musze patrzeć przy jego zakupie. Jeszcze tylko jedno czy części do niego saą drogie??
fredi

Post autor: fredi »

tak jak do każdego japońca bez większych różnic
autorus

Post autor: autorus »

a czym różni się gs 500 i gs 500e?
fredi

Post autor: fredi »

Generalnie jeżeli chodzi ci o motocykle od 1989 r. to niczym. Poprostu pewnie niektórym nie chce pisać się tego E na końcu :P Różnice zaczynają się dopiero przy GS500F który wszedł do produkcji w 2004 roku.
Rajmek Page

Post autor: Rajmek Page »

A jeżeli chodzi o części to są drogie względem innych marek np.Y... jednoślad, K... jednoślad??
fredi

Post autor: fredi »

zero różnicy. Tylko oczywiście dostęp do części używanych dużo lepszy z racji tego że jest to najpopularniejszy japoniec na naszym rynku.
Franz

Post autor: Franz »

Jest roznica - generalnie Suzuki sa najtanszymi motocyklami japonskimi co za tym idzie w Polsce najpopularniejsze i dostepnosc ich i czesci do nich jest dos duza.

BTW to GS sie nie psuje, poza wymiana tego co w kazdym moto wymieniac trzeba [lancuch, zebatki, oleje, filtry, swiece, klocki] praktycznie nie ma z nim zadnych problemow jezeli egzempalrz bedzie ok to tylko lac i jezdzic.

pozdro.
ODPOWIEDZ