Znajomy chce kupić moto..

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
daniel-intruz

Post autor: daniel-intruz »

INTRUZ 1400!! (pomijając podane możliwości finansowe kolegi), za ok 17-18 tys można kupić niestety (niestety,ponieważ przymierzam się do sprzedaży swojego) ubranego dużego intruza.Ceny z tego co obserwuje, wyraźnie zaniżane przez sprowadzających handlarzy (bez urazy).Także duży intruz wypada tutaj na niezłą oferte w stosunku do pozostalych wymienionych wyżej modeli!

Pozdrawiam i życze udanego zakupu!
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

ta cena +VAT-hm :shock:
:lol: zdecydowanie VS1400 :twisted: lub ew.marauder :wink:
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
zibi

Post autor: zibi »

Czesc

Przed zakupem moto rozwazalem Maraudera i Intruza. Szukalem troche na necie (glownie newsgrupa pl.rec.motocykle) i nie znalazlem tam takiego problemu z silnikami jaki Ciebie spotkal. Bylo za to duzo na temat apetytu Maraudera na olej. Dodatkowo na minus (dla mnie) to lancuch w Marauderze, a kardan to super wygoda :) i padlo na Intrudera.

Dodatkowo plecaczek chwali sobie:
- wysoka pozycje na tylnym siedzeniu przez co widac dobrze droge :)
- jak to okreslila pewna pasazerka (pozdrawiam przy okazji) - pozycja jest sexy bo nogami obejmuje sie kierowce, ktory siedzi troche nizej :)

Na minus powiem tylko, ze jest dosyc miekki i jak driver swoje wazy to z plecakiem moze dobijac na nierownosciach :(

Co do tego Intrudera z ogloszenia to wydaje mi sie ze mial wymieniana kierownice. Od 1989 Suzuki wprowadzilo zmiane estetyczna - wszystkie kable i linki poprowadzono w kierownicy a tutaj kable sa podwieszone pod kierownica, wiec przypuszczam ze z jakis powodow byla wymieniana (moze ciezko kable znowu poprowadzic przez te kierownice - nie wiem).

Pozdrawiam
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

takim ładnym "kobiecym" kolorze
Co ty na to Osama :lol: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=106636243 Ja bym nie darował :lol: :lol: :lol:
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

:what: :what: :what:
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Osamy sprzęcik jest w ciemniejszym odcieniu.
:brwi: :brwi: :brwi:
Serio - widziałem kiedyś tak turkusowego Intruza, ze tylko koronek mu brakowało do pełni tutułu "Najbardziej cukierkowego sprzęta w okolicy" :P :P :P
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

no ale to jest 600więc trochę "mały" a poza tym z częściami podobno jest problem...
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
ODPOWIEDZ