troszkę o gsxr 1000 / dla franz`a /

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

studi

Post autor: studi »

podzielam opinie gixxera , w moim odczuciu gsxr jest lepszy od r1 , pod wieloma względami , wygoda,ochrana przed wiatrem,zachowanie, power , a przede wszystkim bezawaryjność !!!

opinia nie tylko moja , ale i znajomych z r1 .
kupili sobie r1 `04 i od razu / wypadająca 2 i sprzęgło do dupy /
pod koniec sezonu zaklinali się że kupują gsxr -

słowem gsxr do jazdy


:bye:
Ostatnio zmieniony pn, 6 cze 2005, 13:56 przez studi, łącznie zmieniany 1 raz.
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Wrażenia :-)

Post autor: Quake »

Bezawaryjność hmm akurat mój GSXR 1000 K4 nawalił wyświetlał komendę F1 i sie dławił więc :-( ale dośc o tym poza tym jestem bardzo zadowolony i pisałem że R1 jest dla mnie mała, za mała co do sprzęgła zgoda rypie się coś w nim, w tej na której latałem też coś było nie tak nie wysprzęglała dobrze mimo rególacji i serwisu). Jeśli idze o power to ta z pełnymi wydechami arrow`ami szła jak porypana. Jeśli idzie o wygląd R1 jst śliczna GSXR zresztą też tylko z przodu troszkę nie tak , ale jak by mi sie nie podobało to bym nie kupował :-) Acha jeszcze coś mi sie przypomniało w R1 były jakieś dziwne stuki na przednim zawieszeniu tj stukają klocki gdy są nie umocowane, ale to nie było to. Reasumując R1 jest fajniutka ale tak naprawdę zobaczę po tym sezonie bo kupiliśmy sprzęty swoje w połowie sezonu koleżka R1 i Ja GSXR-a uważam że dla mnie GSXR jest wygodniejszy.
Pozdrawiam wszystkich :D
Ciesze sie ze według was wybór GSXR`a był taki trafny hihi bo myślałem o ZX10 jeśli ktos ma na niej jakieś doświadczenia w porównaniu z GSXR-em prosze piszcie 8)
ODPOWIEDZ