nowy burgman 400

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Off Road, Quad, Skuter, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Jacek

ODPOWIEDZ
studi

nowy burgman 400

Post autor: studi »

w/g mnie na fotkach ok ale w realu niestety troche przebajerowany.
widac wyraźnie ze idzie w kierunku 650 :shock:

ale przód ma super i te zegarki miód :D

Evild prosze o fotki tutaj :wink:
Rybka

Post autor: Rybka »

Jak dla mnie jest paskudny :wink: a tak poważnie to jest:
- za duży (a na fotkach wyglądał węższy na co liczyłam w sumie, lepiej by się w korkach sprawdził),
- za ciężki (chyba trochę wyżej ma środek ciężkości bo podnosząc go do pionu czuje się jak na choperze :roll: )
- sylwetka nie jest zła ale to połączenie paru skuterów których nie będę opisywać, wiec za bardzo nie zabłysnęli.
- fakt o zegary się wreszcie postarali 8) mogli by dołożyć jeszcze jakieś inne podświetlenie (patrz -> inny kolor :lol: ) i w ogóle była by bomba :D

Szczerze mówiąc na zdjęciach z Mediolanu wyglądał o wiele lepiej ale na żywo się zawiodłam :( . Jednak K4 K5 wyglądem wygrywa i jak dla mnie i waga :wink:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

kolejnym minusem bynajmniej dla mnie , jest brak oparcia dla pasazera. Co im by szkodziło by zostawic je tak jak w K4 iK5. ale suma sumarum mnie sie bardziej podoba niz K5 :)
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
Herpu

Post autor: Herpu »

Te zegary ladnie sie prezentuja tylko czy czasem nie zmierzaja do deski rozdzielczej z katamarana ? Ale fakt ladnie sie to prezentuje.
ODPOWIEDZ