MOZE KTOS POMOZE???? Simmering

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Piotrek SUZUKI GSXR 600

MOZE KTOS POMOZE???? Simmering

Post autor: Piotrek SUZUKI GSXR 600 »

Witam! :shock: Na wstępie Proszę o pomoc w pewnej sprawie! Myslę ze pomorzecie Koledze o 2 kołach!!! Mieszkam na zadupiu, daleko wszędzie ! ;-) do Serwisów!!! Chodzi mi o wimiane simmeringa w ladze( SUZUKI 600 GSX_R 98r), ksiązki serwisowej nie mogę znalezc nigdzie!;-( Czy ktos jest w stanie napisac mi na maila od A do Z jak powinienem to wymienic??? Czy jest mozliwosc to sobie samemu naprawic! SIMMERIN I OLEJ mam;-)))Jestem z zawodu Mechanikiem samochodów i cos nie cos kumam z srubokrętem itp. ale boje się ze mogę cos zdupic! a ile jeszcze wchodzi oleju do jednej lagi w tym motorku!!! Proszę odpisac!
Jestem bardzo czesto na Forum!!! Będe odpisywał na wszystkie odpowiedzi! mój kontakt! domel3go2@op.pl lub gg 1526070! Pomagajmy sobie!!! Pozdro 2 koła :D :D :D
Dom

Post autor: Dom »

witaj,
sam sie na tym nie znam tzn nigdy nie zmienialem, natomiast chyba bylo kiedys w motocyklu lub swiecie motocykli, sprawdze zeskanuje i podesle, w poniedzialek powinienies cos dostac
Piotr Gsxr

Wielkie dzięki! Czekam z niecierplwoscią!

Post autor: Piotr Gsxr »

:papapa: :tancze:
Franz

Post autor: Franz »

Powitac

a pogooglowac to nie laska? znajdziesz - w sieci jest tego mnostwo, odrobina inicjatywy please :)

pozatym nie wymieniaj czasem uszczelniacza tylko w jednej ladze, bos tak napisal :)

a cala wymiana jest hmm latwa dla kogos kto juz to widzial chociaz raz :) ale pogrzeb pogrzeb jak cosik nie bedziesz wiedzial to pytaj, ale my tu nie encyklopedia ;P

pozdro.
Dom

Post autor: Dom »

Witam,
przeslalem skany na twoje konto,
mam nadzieje ze sie przyda,
daj znac czy dotarlo
Piotr GSXR

Simmering

Post autor: Piotr GSXR »

Witam raz jeszcze chciałem podziękowac koledze '' DOM '' za przesłanie materiału na temat wymiany simmeringów :D Jeszcze raz dziękuje, moze cos z tego bedzie! Pozdrawiam! :brawo: :papapa:
Piotr GSXR

Do FRANZ-a

Post autor: Piotr GSXR »

Witaqm ! Ja wiem ze wy to nie encyklopedia, ale chyba zapytac sie mogłem :?: :D :!: :evil: Dzieki za podsuniecie pomysłu o googlowaniu, moze spróbuje cos poszukac, ale kolega ,, DOM ,, juz mi materiały przesłał! Pozdro dla was Chłopaki! :papapa: :papa:
Franz

Post autor: Franz »

Ja nie mowie by nie pytac wogole ale pytac o konkretny problem, wykazac troszke inicjatywy, poszukac samemu , a dopiero pozniej pytac.

internet to ogromna skladnica wiedzy wiec korzystajcie z niej ludzie i nie idzcie na latwizne.

pozdro.
Piotr GSXR

ilosc olej w ladze!

Post autor: Piotr GSXR »

Hi to ja jeszcze raz! w sumie to pisze do Franz-a, jesli mówisz ze nie mówisz ze nie pytac :olaboga: , to ja pytam ile wchodzi oleju do jednej lagi, lub podaj link, tam gdzie jest to napisan! Pozdrawiam i piwko masz u Mnie! :beer: :papapa: Pozdro!
ODPOWIEDZ