CISZA ;/

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
Alucard

CISZA ;/

Post autor: Alucard »

JUZ NIEDLUGO WIOSNA A TUTAJ NADAL CICHO I CICHO ... ;/ I CO Z TYM SPOTKANIEM ??
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Stanęlo na 6 marca.Za 2 godz. lecę samolotem i po naszemu m am "rajzefibe".Odezwę się po przylocie.
Alucard

Post autor: Alucard »

Ok to czekamy...
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam po szczesliwym powrocie z nad Morza Czerwonego,eh żeby w Polsce był taki klimat, można by było smigać przez okrąglutki rok.Wybralismy się qadami na pustynie 25 km w głąb - arafatka na głowę szczelnie zamotana okulary i jazda. Wszystko przebiegało standartowo,Beduini,camele,muezzin w miniaturowym meczecie,zachod słońca na pustyni,lunch przy swiecach.I teraz mamy wracać z powrotem ,przysłowowe ciemnosci egipskie,przewodnik rwący 40 km/h na przedzie,kurz,pył - horror,że nikt tam nie został to istny cud.Kręgosłup do dzisiaj mnie boli o odciskach na rekach od trzymania kierownicy nie wspomnę. Ale warto było.
U mnie nic się nie zmieniło co do spotkania - 6 marca Częstochowa ,KFC godz.14 -16. to tylko 2 miesiace do poczatku maja. Pozdrowienia.
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam
No w sumie to zazdroszcze i z chęcią bym sie zamienił :D siedze nad książkami, pogoda za oknem do **** miała byc wiosna jest coś pośredniego między kryzysem w agencji towarzyskiej i stadem dzikich wołów. Jak w Polsce zazwyczaj niestety :wink: mnie też termin odpowiada-mam nadzieje ze pogoda pozwoli pojawic sie tam na maszynach naszych.No i dobrze by było gdyby Bracia z okolic Łodzi stawili sie również.
Pozdrawiam i byle do wiosny
Alucard

Post autor: Alucard »

oj słoneczko ciepełko mhmm jak dawno tego nie widziałem a za oknem zima podobno juz w kwietniu ma być kolo 25-30 wiec trzeba czekać :>:)
Pozdr
Wonder

Post autor: Wonder »

Witka - tak z ciekawości pytam bo czasu jeszcze dużo - co myślicie o jakiejś sierpniowej wyprawie nad polskie morze np na Hel? znam tam pare fajnych miejsc - namioty na grzbiet i pare dni w słoncu z piwkiem na plaży - mozna by sie wybrać jakąś rozsądną grupą... to tak do przemyślenia zostawiam.
pozdrawiam serdecznie :D
Timac

Post autor: Timac »

Witam serdecznie .
Jestem szczesliwym posiadaczem GSX-R 750 z roku 97.
Mam nadzieje ze spotkamy sie na slaskich drogach.
Pozdrawiam
Wonder

Post autor: Wonder »

witka - to może wpadniesz na spotkanie "organizacyjne" do czestochowy - 6 marca ? szczegóły jeszcze ustalimy na forum.
pozdrawiam
Timac

Post autor: Timac »

Jak bedzie czas i pozwola na to warunki to czemu by nie :lol:
ODPOWIEDZ