gsf1200 /2005 paliworzerca?

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

njułan

gsf1200 /2005 paliworzerca?

Post autor: njułan »

witam

pytanko jak się sprawuje ten gaźnik w bandicie?czy to nie relikt przeszłości ? za taką kaskę gaźnik ?uaj ?

niech może ktoś na podstawie obserwacji modeli wcześniejszych otpowie z laski sfey....
thx
Franz

Post autor: Franz »

Powitac

Ano panie to jest B12 to zapierdala i to musi wychlac :)

silnik praktycznie nie zmieniony od 1986 roku :) bo to nic innego jak zmodyfikowany gixxer :)

cos tam nie richtig bylo w modelach '02 chyba cos ze skrzynia ale nie wiem dokladnie.
BTW to wszystkie duze suzuki maja z nia problemy.

ale co do gaznikow wcale nie relikt bo dają swietnie rade. wiec po co poprawiac jak jest dobre - chcesz wtrysk kup GSX1400.

pozdro.
Rysiek

Post autor: Rysiek »

Franz pisze:

cos tam nie richtig bylo w modelach '02 chyba cos ze skrzynia ale nie wiem dokladnie.
BTW to wszystkie duze suzuki maja z nia problemy.


maja fakt jak korzysta sie z niej nieumiejetnie :arrow: III bieg nie wytrzymuje momentu przy przyspieszaniu z niskiej predkosci obrotowej... ale to problem tych ktorzy tak jezdza :twisted:


co do spalania to cos za cos ale chyba warto poswiecic te 8-10l dla przezycia niezapomnianych wrazen i popatrzenia na zdziwione miny coniektorych objechanych posiadaczy plastikow :twisted:
Gość

Post autor: Gość »

Co do skrzyni to nie wiem, ale slyszalem, ze sa dosc dobre. Wiekszym probleme sa sprzegla przy wyglupach.
A co do spalania. Znam takiego co mowi, ze jego B12 spala okolo 6l i to przy srednio szybkiej jezdzie z pasazerem. Mysle, ze 8l mozna przyjac jako srednie dla sredniej jazdy. Jak zaczynasz szalec, to i tajfuny do baku przychodza :).

MYSTIK
BigBlue
Franz

Post autor: Franz »

Hahahahah

Powitać, powitać gorąco powitać pana Mystika :) co zapisujemy się do BS? Ja już nie dlugo w Posen na dobre osiądę to trza by skrzyknąć preclowych suzukowców i Posen BS Squad zrobić bo jeszcze nie ma :)

a co do B12, cos tam bylo z tymi skrzyniami ale no nie pamietam juz teraz dokladnie :) ktores nowe roczniki mialy cos nie halo, sprzegło? hmm Bandziorek nie potrzebuje sprzegła do zabawy ;) a tarczki zawsze mozna wymienic :) [generalnie suzukowskie czesci nie takie drogie]

spalanie - duzo zalezy od wysokosci iglic w gaznikach. Ale B12 tak z zasady troszku pali nie ma sie co oszukiwac.

Pozdro

P.S. i zapraszamy czesciej.
ODPOWIEDZ