Zlot w Nieborowie 18-20 sierpnia

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
siwypfk

Zlot w Nieborowie 18-20 sierpnia

Post autor: siwypfk »

Witam słyszałem ze w tym roku zlocik w Nieborowie wypada 18-20.08.2006 czy to prawda moze ktos cos wie jakies potwierdzenie. Byłem w tamtym roku no i w tym tez nalezało by byc:)

A moze wybiera sie ktos na zlot w Rawie Mazowieckiej najblizszy wekend??
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

czesc.
z tego co slysze od znajomych to faktycznie zlot ma byc 18.08 ,prawdopodobnie bede :) moze bracia i siostry z łodzkiego i mazowsza tez zajrza ?? - to tak posrodku miedzy łodzia a warszawa wiec prawie jedna droga dla wszystkich.

co do zlotu w rawie to jak nie pojade w bieszczady to to pewnie zajrze(narazie pogoda odstrasza :( )

pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
siwypfk

Post autor: siwypfk »

w rawie byłem chwilowo i skoczyłem do nieborowa , co by domek zamówic na miejscu sie nie dało ale zadzwoniłem do organizatorów i ostatni udało sie zarezerwowac wiec ja bede

Pozdrawiam i do zobaczonka
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

niezle siwy.jak bedzie mocno padac to spie u Ciebie :) namiot mam cieknacy.Z tego co pamietam to w tamtym roku bylo kilka osob z Koluszek.
pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
siwypfk

Post autor: siwypfk »

spoko spoko , w tamtym roku byłem zlot naprawde fajny wiec wpadac, jeszcze pogoda zapowiada sie zacna ostatni taki upalny wekend ponoc w tym roku przeszło 30 , tyle ze w niedziele juz ochlodzenie i gwałtowne burze.W tamtym roku strasznie zmokłem wiec teraz domek :))

wrazie co rozponacie mnie bede srebrnym FAZEREM bo w tym sezonie opusciłem suzi ale moto ogłoszone i zamierzam wracac do suzi :))

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ