Moje foty

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Gixxer

Moje foty

Post autor: Gixxer »

Przedstawiam pare fotek z mojego dziczenia na SRADzie,film juz tez zmontowalem,jak go umieszcze gdzies na serwerze to zapodam linka.Na razie foty:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Gixxer

Post autor: Gixxer »

No i juz umiescilem filmik na serwerze.Od razu zaznaczam ze to nic rewelacyjnego ale obejrzec mozna.Czekam na opinie i krytyke. :D

Film mozna sciagnac tutaj lub tutaj
Ostatnio zmieniony ndz, 16 sty 2005, 09:10 przez Gixxer, łącznie zmieniany 1 raz.
ZbychuB12
BS Brother
BS Brother
Posty: 63
Rejestracja: czw, 19 lut 2004, 20:20
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZbychuB12 »

No, no, podziczyłeś, podziczyłeś. Gratuluje. Teraz śmigam na filmik.
Można jeździć bez kasku, ale trzeba jeździć z głową. ZbychuB12
Mati

Post autor: Mati »

Dobre Dobre, nic dziwnego, takiego sprzetu nie mozna marnowac. 3m sie Majster:) udanych sztuczek. pozdro :) :angry_smile:
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6423
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Bravo Gixxer :ok2: !!

Bardzo mi się podobało mam nadzieję, że to był 1 odcinek :-). Super dobrany music!! Normalnie serce rośnie!! Narazie jesteś The Beściak:-) jako jedyny aktor w Bractwie. Ze słów krytyki to dlaczego tak krótko, no i gdyby szlachetny odgłos tego potwora byłby trochę głośniej wkomponowany w music, byłoby naprawdę cool!!


Pozdro i gratuluję pomysłu!!!!!!!!!!!!!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Franz

Post autor: Franz »

No podobywuje sie :)

a moje moto w czesciach jeszcze :( heh sie juz doczekac nie moge gumki postawienia :)

pozdro.

P.S. Fajnie fajnie wiecej takich tylko z glowa panowie z glowa, bo ja juz tak lezalem :/
Gixxer

Post autor: Gixxer »

To ja sie moge pochwalic ze jeszcze nigdy nie mialem zadnej gleby na motocyklu,nawet malego szlifu.Co prawda jak sie jezdzilo jako dziecko na motorynkach czy innych motorowerach to czasem sie lezalo ale bez zadnych zlaman czy zwichniec,co najwyzej male otarcie skory.I mysle ze to zaprocentowalo na tym ze na motocyklach sie nie przewracam.Ale zdaje sobie sprawe ze licho nie spi i caly czas uwazam.
morbidek

Post autor: morbidek »

śliczne fotki , aż miło popatrzeć - pozdrawiam i życzę powodzenia
morbidek

Post autor: morbidek »

filmik obejrzałem - naprawdę niezły tylko ta muza rozp....ala mnie zupełnie , tego rodzaju brzdąkania pasuja chyba do jakiś wibratorów a nie do srada (bez urazy )
ODPOWIEDZ