Gleba :|

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Gleba :|

Post autor: voti »

Jadę sobie na rowerku po motorek do garażu, a tu nagle pedał sie urwalł i piiiii noga poszła pod koło i gleba na jakimś osiedlowym kamienistym asfalcie nosz q..... pojeździłem dzisiaj ;)
Trzeba się do jutra wyleczyć i jazda :D

Nastepnym razem chyba skóry założe na rower
Czerwony potwór
legion

Post autor: legion »

i nie zapomnij o skorupie na czerep-zawsze bezpieczniej he he . a tak na powaznie moze miales w ten dzien nie wyjezdzac?
Zielony

Post autor: Zielony »

dobrze że nie na bandziorze wyłożyłeś :) !
Lecz się i przyjeżdżajcie z Glossym jutro!
Byłem dziś na tym Pikniku Country w Mielcu i musze powiedzieć, ze było całkiem fajnie ! Kiełbaski z grilla, pepsi i pifo dla moturzystów gratis :D w zasadzie w nieograniczonych ilościach. Namioty do spania dla tych którzy zostają do jutra. Pokaz skoków na Crossach i pokaz na ścigach (palenie gumy, jazda na gumie itd.) Było dziś około 30 moturów.
Jutro niewiem jakie są atrakcje ale w każdym razie się tam wybieram. Wiem napewno, że są pokazy lotnicze a potem niemam pojęcia :lol:
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Jak mnie nie ma to sie wykladacie na asfalcie ?? Trzeba miec oczy wokolo glowy hhehehehe

Zielony napisz do ktorej i o ktorej to wszystko sie ta tam sie szykuje :lol: :evil: :lol: :evil: alem siem zakrecil :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Post autor: Zielony »

szczerze powiem, ze niemam pojęcia o której do której.....itd :lol:
Ja tam myślę pojechać przed 14, dowiem się co i jak i napiszę wam smsy :!:
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

legion pisze:i nie zapomnij o skorupie na czerep-zawsze bezpieczniej he he . a tak na powaznie moze miales w ten dzien nie wyjezdzac?
wszyscy mi mówili: "tak musiało być żebyś nie pojechał w ten dzień na motorze"

wiec zabrałem się ze szwagrem na grila:)
Czerwony potwór
ODPOWIEDZ