Ludziska2 :P

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
musi88

Ludziska2 :P

Post autor: musi88 »

No dobra to juz minal dlugo weekend i czas na nowy weekendzik! Ale tym razem w BSowym gronie!! Co wy na ten pt?? Wieczorem wpadacie do ŁDZ i smigamy nad jeziorsko?? Tak zeby zostac na caly weekend!! Miejsowa juz jest pogada tez juz zamowiona ;) Czekam tylko na odzew z czewy i reszty BS z regionu...

pozdro
musi
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Moze do nieborowa (18-20.08.2006) wpadniecie daleko nie jest a zlot super??
voyteck

Post autor: voyteck »

Witam!
Faktycznie wypadałoby wreszcie zrobić rewanż za wspólne śmiganko i ognisko w Ostrowach:) Będę na 100% ale tylko sobotę i niedzielę (19-20.08.). W piątek niestety pracuję:(
Halo Czewa?! Halo reszta regionu?! Odpowiada Wam ten termin? Czekamy na odzew...
Pozdr.
voyteck

PS. Nieborów raczej odpada... spotkanko only BS:)
Laki
Zmieniacz Żarówek
Posty: 73
Rejestracja: wt, 31 sty 2006, 23:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Laki »

Ja z powodu pracy nie mam mozliwosci wyjazdu nawet na 2dni.Moze by tak spotkac sie w niedziele ok13 na trasie posrodku miedzy Częstochową a Łodzią?Posmigalibysmy troche.Jesli Łodzi sie pisze to dajcie znać.Tak na marginesie to ciezko o wiekszą ekipe z Czewy bo polowa wyjechala za pracą oraz na wakacje.Pozdrówka
voyteck

Post autor: voyteck »

Witam.
Czyli z weekendu w Łodzi nici:( A na next weekend tj. 26-27.08. uda wam się zebrać ekipę i przyjechać?
Spotkać się w niedzielę gdzieś pośrodku trasy Łódź-Czewa tyż można. Jestem za ale proponowałbym trochę wcześniejszą godzinę. Gdzie konkretnie byśmy się ustawili, tak żeby było można fajnie pośmigać? Pisze się jeszcze ktoś?
musi88

Post autor: musi88 »

ja niestety odpadam w nd bo dzisiaj wyjezdzam na dzialke z Agnieszka. Jesli nie w ten weekend to zgadajmy sie na przyszly ale wczesniej zeby wsio bylo wiadomo zawczasu. Czestochowa halo!? Dajcie znac tak w polowie tyg to sobie zaplanuje wolny weekend

Pozdro
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

witam.
moze wybralibyscie sie do Łowicza w ta sobote(26.08) na impreze ktora odbedzie sie w skansenie w Maurzycach
http://www.muzeum.low.pl/skansen.htm , w programie
http://www.powiat.lowicz.pl/index.php?strona=982 .
Zaprosily nas wladze powiatowe ,mamy miejsce parkingowe w srodku pewnie jakis posilek.przyjada znajomi z Łodzi ,Sochaczewa .
Jak sie zdecydujecie to dajcie znac ,mozemy sie ustawic gdzies po drodze.
zbieramy sie o 14 w Łowiczu.
pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
Matti3G

Post autor: Matti3G »

Siema :twisted:
jak mi sie uda zrobic klocki do weekendu to jestem na 1000% :D :beer:
a na nastepny weekend to juz napewno bede :twisted:
Nie wiem jak reszta squadu z czewy ale ja jestem chetny :D
Pozdrawiam i do uslyszenia :moto:
ODPOWIEDZ