PALIWO PRZY FILTRZE POWIETRZA

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
WOLF40XL

PALIWO PRZY FILTRZE POWIETRZA

Post autor: WOLF40XL »

Witam Bractwo!
I jako Bobas mam pytanko odnośnie Intrudera 1500.
Sprawdzałem filtr powietrza i w obudowie było troche paliwa lub wody z paliwem.Co o tym sadzić, czy to jakaś wada?Czy w ogóle jest możliwe żeby tam było paliwo,a moze to była tylko woda która przeszła zapachem paliwa z filtra?
Prosze o jakieś wskazówki.
Z góry dzieki.
grabo
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: śr, 24 lis 2004, 12:32
Województwo: -
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: grabo »

:shock: ja sie tam nie znam ale tam paliwo ? :roll:
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

ja mam na to małą teorię potwierdzoną praktyką
po pierwsze może ci jeden gar nei palić i wtedy to normalne że masz resztki niespalonego paliwa w filtrze , po drugie czy to może zaóważyłeś przy odpalaniu maszyny gdy nie chciała odpalić może?? bo jeżeli tak to po prostu zalałeś gaźnik i przelewem najczęściej leci do filtra
sprawdź świece, akumulator i najważniejsze czy masz dobrze ustawione gaźniki, a to poznasz podczas pracy silnika gdy jest już dobzre zagrzany to odkręć mu gwałtownie gaz, jeżeli się zakrztusi bardzo tzn nie zrobi bbrrryyymmmmmm tylko bpbpbpbpbpbpbpbpryyyymmmmmm to wtedy warsztat mech i synchronizacja gaźników mile widziana.

mam nadzieję że to było podczas nieudanej próby odpalenie kiedy zalałeś po prostu gaźnik na max


pozdrawiam :devil:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
ODPOWIEDZ