GSXR 750 Z 93 ROKU - CO SADZICIE -UWAGI -OPINIE

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
toymg1

GSXR 750 Z 93 ROKU - CO SADZICIE -UWAGI -OPINIE

Post autor: toymg1 »

WITAM KUPILEM 3 TYGODNIE TEMU TAKA WLASNIEBRYKE. CO SADZICIE O AWARYJNOSCI TEGO SPRZETU.I MAM PYTANIE CZY LATWO GO MOZNA POSTAWIC NA GUME Z GAZU?CZEKAM NA OPINIE Z NIECIERPLIWOSCIA
Franz

Post autor: Franz »

Cześć.

Jeszcze olejak czy już woda? bo w tych rocznikach były i takie i takie.

Generalnie nie awaryjne poza wadami genetycznymi takimi jak: stosunkowo słaba skrzynia i przy złym urzywaniu pada najczęsciej dwójka ale i inne biegi, do tego dość słaby napinacz łąncuszka rozrządu [objawia sie charakterystycznym brzęczeniem łańcuszka]

wszystkiemu jednak idzie zaradzić.
a tak pozatym to zajebisty sprzęt nie dla mientkich siurków ;) bo wymaga ducha walki by naprawde na nim wymiatać :)

Na gume czy idzie z gazu ? idzie idzie :) czy łatwo ? łatwo jak sie już umie ale przyznam, że troche mi to czasu zajęło ale wspólnie z Tulokiem i Matim daliśmy rade, dobrze mówie nie? :)

pozdro.
toymg1

Post autor: toymg1 »

ostatnio musialem w nim wymienic świece bo nie chciał mi zapalić, dodatkowo wymieniłem akumulator i wyregulowałem gaźniki - terz zato się nieżle zbiera.ale tak jak mówisz muszę sie nauczys stawiac go na koło z gazu to nie jest łatwe .mam wrażenie ze jest za ciezki do tego. no ale to mysle ze kwestia czasu i się nauczę .mam tylko nadzieje ze gsxr nie bedzi skarbonką.zeby tylko sie nie psół.wcześniej miałem cbr600f i gs500 .w H... jednoślad nic nie musiałem naprawiac , a w gs-ie wiecznie coś nawalało.ale wygląd gsxr strasznie mi sie podoba ja mam jeszcze go pomalowanego z roku 2000.narka
Franz

Post autor: Franz »

Podrzuć jakies foty. A GS 500 to nie reguła ja mialem takowego i nie dotykałem palcem latal jak pszczółeczka :)

P.S. looknij no w te miejscowość swoją bo coś mi sie zdaje ze nie ma takiej :)

pozdro.
Mati

Post autor: Mati »

Na gume idzie idzie:D:D:D no mnie sie udalo ale troszke ponad asfalt chlopaki widzieli ale ja nie wiem ile:P. ale to bylo moje pierwsze freestylowe zetkniecie z 120KM miedzy nogami. ale franz dobrze mowi sprzecik jest godny nawet moze bym sie na takie cos skusil. no ale co jak co pali tez nie malo Pozdro Franz i nie pierdziel tyle tylko do garazu i robic:P:P:P Pozdro murzyn :angry_smile:
toymg1

Post autor: toymg1 »

FRANZ I MATI WYSYŁAM WAM FOTKI MOJEJ BRYKI NA MAILA.MAM PYTANKO CZY W NIM JEST REZERWA. CZY NIE MA I JEŹDZI SIE NA WYCZUCIE.?
Franz

Post autor: Franz »

oj oj bys sie wstydzil normalnie :)

masz tam opisany kranik wystarczy przyjrzec sie uwaznie.
ale ok jest tak:

kranik na dol to ON
Kranik do przodu to RES
kranik do gory to PRI - jesli ktos nie wie jak to niech nie urzywa bo problemy bedzie mial.

PS. Nie krzycz - pisz malymi literkami jest cos takiego jak Netykieta warto sie zapoznac na forach ona tez obowiazuje - to tak nie tylko do ciebie ale na przyszlosc :)

no i zmien te nazwe miasta bo pewnie chodzi ci o Namysłów.
toymg1

Post autor: toymg1 »

dzieki o info o dużych literach , a miejscowość to namysłów,natomiat o rezerwe to chodzi mi o miejsce gdzie się znajduje.ja w cbrce miałem pod bakiem przy siedzeniu a w gsxrze nie moge znależć.dostaliście fotki ?i jak podoba się ??? :P
Mati

Post autor: Mati »

:D:D:D
no trzeba przyzna Suczke masz gonda:) no naprawde dobra na maxa no i widze zadbana jak na ten rocznik
No ale ja Franz zrobi swija to naprawde bedzie co podziwiac

Ale naprade zazdroszecze masz gixxere na wypasie
Pozdro 3m sie Murzyn :angry_smile:
toymg1

Post autor: toymg1 »

znacie może linki do stron z suzuki gsxr 750 1991-1995 (filmy ,opisy,dane techniczne).
Franz

Post autor: Franz »

http://www.oldskoolsuzuki.info/

to kopalnia wiedzy o gixxerze.

Co do kranika, skoro nie masz go tam gdzie byc powinien, znaczy cosik masz wajchowane.

Namysłów - toc ja juz pietnasty raz mowie masz w info o sobie napisane NAMYSAOW.

Pozdro.
toymg1

Post autor: toymg1 »

sorki .już poprawiam.
Franz

Post autor: Franz »

no :)
Timac

Post autor: Timac »

Ze tak odswieze temat ale odnosnie rocznika 97.
Ma ktos z was taka maszynke , latal na czyms takim wie conieco ??
Z gory thx i pozdrawiam
ODPOWIEDZ