licze na was !

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

licze na was !

Post autor: legion »

WITAM! W ostatni weekend nam nie wyszlo katanie lecz licze na wasza obecnosc w ten co nadejdzie ! sobota lub ( i ) niedziela o jedenastej na stacji shela??
hikor

Post autor: hikor »

Witam.
Wszystko zależy od tego czy weterynarz odda mi mojego konika ;) Jeśli tak, to pasuje mi cały weekend.
hikor
hikor

Post autor: hikor »

Konik już w stajni i aż rwie się do biegu :D To kiedy?
hikor
legion

Post autor: legion »

moze niedziela godz 11 w wiadomym miejscu? qrnia od nikogo wiecej odzewu? bede musiał znowu imienne zaproszenia rozaslac? :evil: panowie to juz zaczyna byc paranoja ! zglaszajcie sie lub choc znak jakis zycia dajcie !
hikor

Post autor: hikor »

Znak... ;)
Niedziela o 11-tej na Shellu naprzeciwko Parnicy. Będę.
hikor
WinCenT

Post autor: WinCenT »

sorka chlopaki ale ja nie moge jutro z rana ide na uczelnie a puzniej mam na chacie rocznice małżeństwa i wpada całą rodzinka. W niedziele natomiast tez mam szkole :(

przykro mi ...... i zycze miłego tripa :!:
WinCenT

Post autor: WinCenT »

heheheh
moi starsi maja te rocznice :D heheh nie ja :lol:
legion

Post autor: legion »

no to juz wiemy ze : WinCent , Marecki,wlodek i leonstar odpadli i na pewno juz ich nie bedzie. zostal juz tylko Abe ale on nie daje znaku zycia. wiec zostalismy tylko my - hikor. a moze smigniemy do gorzowa lub dalej do naszych braci?
hikor

Post autor: hikor »

Siemanko.
U Braci w Lubuskim cisza :) Nic nie organizują albo się nie chwalą... Zapytam w ich dziale czy coś tam się dzieje.
hikor
legion

Post autor: legion »

Poznan organizuje ale w sobote ( chyba ze nie w ta) mozna by do nich !
Marecki_s

Post autor: Marecki_s »

Ja niestety odpadam. Mam odwiedziny rodziny z Lublina, sami rozumiecie, wypada być. Jak nie macie jeszcze gotowej trasy, to może w kierunku Piły.
Od Suchania do Piły jest sporo bardzo krętych odcinków, trasa przez lasy, przy odrobinie szczęścia przed Mirosławcem można zobaczyć stado żubrów (rezerwat). Sporo jezior i kilka dobrych barów ( stacja shela na wylocie z Wałcza po lewej i zajazd bieszczadzki na wlocie do Piły)
Miłego śmigania.

_______________
LS 650 Savage'88
_______________
ODPOWIEDZ