WYSOKIE OBROTY-- KURKA--??????

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

dominGeS

WYSOKIE OBROTY-- KURKA--??????

Post autor: dominGeS »

:( Co jest?Odpalam moją maszynkę,(czyt.Suzi GS500E)najpierw oczywiście na ssaniu,potem gdy silnik juz dostanie temp.zdejmuje ssanie i normalnie sobie jade w świat.Niby nic,ale po przejechaniu tych 10km.silniczek powinien zejsc na jałowym biegu na 1200obr.,a on jak oszalaly wkreca sie na 4000tys.Co diaska?Czy ktos cos wie na ten temat?pozdr.
Franz

Post autor: Franz »

Jak juz wylaczysz ssanie i ruszasz to obroty sa ok? i przez cala jazde do tych 10 km tez jest wszystko w porzadku? czyli czy szaleje dopiero po przejechaniu 10 km ?

pozdro.
dominGeS

Post autor: dominGeS »

te 10km.to taka przenosnia.Chodzi mi generalnie o to,ze gdy silnik juz sie nagrzeje i powinien miec te 1200obr.na jalowym,ma 4000tys.obr.co z tym fantem.pozdrawiam
cyngiel

Post autor: cyngiel »

Hej,
na mój gust to linka ci sie zacina, albo gaźniki wymagają przeglądu/regulacji. Może przepustnice są wyrobione?
dominGeS

Post autor: dominGeS »

Dzięki Cyngiel,sprawdze to.trzym sie
shejmek

Post autor: shejmek »

cyngiel pisze:Hej,
na mój gust to linka ci sie zacina, albo gaźniki wymagają przeglądu/regulacji. Może przepustnice są wyrobione?
Dokładnie tak miałem - linka ssania była zatarta i nie puszczała po zdjęciu ssania :)
pozdrawiam
Franz

Post autor: Franz »

GS ma tendencje do dziwnego ssania. po odpaleniu na ssaniu obroty sa bardzo slabiutkie i wraz z nagrzewaniem sie nagle zaczyna wariowac i ma te 4000 ale z postu wynika ze Domin ma po wylaczeniu sania ok a pozniej zaczyna mu si jazda stad moje pytanie.

Jesli to jednak tylko linka ssania to rece do Boga :)

pozdro.
ODPOWIEDZ