Komory pływakowe

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Pawel

Komory pływakowe

Post autor: Pawel »

Jeżdże Suzuki Gs 500- a właściwie nie jeżdzę bo motr nie chce zapalić. Chciałem spuścić paliwo z komór pływakowych ale nie mogę odkręcic śrub spustowych. Ma ktoś na to jakiś patent. Będę również wdzięczny za inne rady związane z odpaleniem motocykla. Pozdrawiam.
studi

Post autor: studi »

trza się spotkać , podjedziemy zobaczymy i może cos uradzimy


:bye:
Pawel

Post autor: Pawel »

Dzięki Studi za zainteresownie. Nie wiem czy będzie Ci się chciało gdyż mieszkam w Nowym Mieście (razem z motorem ) 60 km od W-wy. W Wa-wie przebywałem ze względu na studia a teraz tylko w weekendy ze względu na dziewczynę. :) Nie mniej jednak dzięki.
Pawel

Post autor: Pawel »

On żyje! Odpaliłem sprzęta. Wiecie czego mu brakowało- słońca.Postawiłem go dzisiaj na słoneczku kluczyk,rozrusznik i jest -zbudził się ze snu zimowego. Wszystkim którzy chcieli mi cos poradzic dziękuję z góry. Swoją drogą dlaczego nie mogłem odkręcic śrub spustowych gażnika nie wiem ale ten problem zostawiam na następny rok.
ODPOWIEDZ