Jeszcze raz Cześć

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Bor

Jeszcze raz Cześć

Post autor: Bor »

Cześć
Z przykrością stwierdzam, iż praktycznie nie ma żadnych ruchów na łodzkim forum. Może mnie coś omija np jakieś spotkanka, ale w takim razie chyba są w konspiracji. Generalnie patrząc na posty w łodzkim forum stwierdzam, iż są na niej jeszcze wypowiedzi z 2005r.
Może byśmy się tak wszyscy odliczyli, ilu nas jest, jakoś przetrwali zimę a na wiosnę zorganizowali jakieś spotkanko w okolicach Łodzi dla wszystkich BS. POzdrawiam i liczę na jakiś odzew. :P
musi88

Post autor: musi88 »

spoko ja sie melduje.. :twisted:
Jerzyk

Post autor: Jerzyk »

Dołączam do forum,lecz mało nas.
musi88

Post autor: musi88 »

wlasnie spotkanka sa i beda. Np w ta srode bodajze bylo chociaz nie wiem bo nie wpadlem ale za tydzien na pewno bede.
Bor

Post autor: Bor »

No właśnie gdzie są te spotkanka. Iron Horse? Jeżeli tak to kiedy i o której. :?:
musi88

Post autor: musi88 »

narazie w srody okolo 19 w Iron. W tamtym roku byly we wtorki ale sie jeszcze dokladniej ustali... Wiec zapraszam w najblizsza sr! pozdro
Bor

Post autor: Bor »

Dzięki, postaram się wpaść, będę po 19.00
Bor

Post autor: Bor »

Może by to spotkanko ze środy przenieść np na czwartek. W środę Polska gra z Belgią....
Darek79
Śmigający inaczej...
Posty: 98
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 11:05
Województwo: -
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Darek79 »

no właśnie i mecze to generalnie największy problem ze spotkaniami w środe, raz liga mistrzów raz reprezentacja...
gg 3739993
gs 500 '2005
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Post autor: daab »

Zawsze możecie mecze w knajpie oglądać
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
ODPOWIEDZ