SPOTKANIE MARCOWE CZEŚC 3 mam nadzieje ze ostatnia :>

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Alucard

Post autor: Alucard »

No zrobie troche zdjęc i prześlę :) jutro wieczorem (jak bede w stanie )
POZDRO :>
Wonder

Post autor: Wonder »

Alucard oczywiście pamietasz jakich zdjęc mamy sobie nie robić? :D

pozdro
Alucard

Post autor: Alucard »

Wszystko bedzie udokumentowane NIEMA ZE BOLI 8) 8) :twisted: :twisted:
YOSSA

Post autor: YOSSA »

OK bedę, a chorobę rozjeżdżę lub zneutralizuje :beer:
A może dziś wieczorkiem jakis mały wypad, jeżeli tak to sms na 506-003-841 o której i gdzie?
Wonder

Post autor: Wonder »

HA :twisted:

Ośmiele sie stwierdzić że spotkanie sie udało /szkoda ze nie mogłem byc dłuzej/ i jak sie myle to wyprowadzcie mnie z błędu.

Mam nadzieje ze ta moja bestia zostanie zrobiona jak najszybiej zebysmy mogli ten nasz przyszły lokal obczaić :twisted: i wrocic naj....po %

pozdro serdeczne
Alucard

Post autor: Alucard »

No miejmy nadzieje ze sprzęt będzie chodzić .. ja niestety musze teraz swojego posklejać na gluta bo niestety grabo sie zachwiał i buuuuuuuuuumm :shock: :shock: :shock: Po lusiterku , kierunku itd.. :( Ale myśle ze damy rade....
YOSSA

Post autor: YOSSA »

Jasne że spotkanie było udane a na poniedziałek trzeba sie umówić, to skoczymy do tego Siewierza. Tylko pamiętajcie że muszę być w chacie najpóźniej o 16:00. Wezmę aparatek to porobimy pare fotek !! :photo:

Ps. Wonder reanimuj maszyne bo jak nie to jedziesz jak panienka z tyłu z którymś z nas :olaboga:
Wonder

Post autor: Wonder »

witka

No i jestem u rodzinki na świętach co mi wcale przyjemności nie sprawia :wink: myśle że jutro wróce - to jeszcze napisze komuś esa wieczorkiem bo nie wiem jak z netem - no i mozna ten siewierz obczaić

Yossa już wiem że nie dam rady go zrobić bo dopiero we wtorek na serwis go moge dać :cry: wiec będe robił za plecak (ale macie ten komfort ze nie będe was sciskał nogami ze strachu jak to niektóre plecaczki lubią robić :twisted: )

pozdro
YOSSA

Post autor: YOSSA »

Ok to był żart żeby cię zmobilizować do szybszego działania :D Chciałbym pomóc ale niestety się nieznam, ale wspieram duchowo !!
Jutro czekam na smsa o której się spotykamy i gdzie. :spoko:
ODPOWIEDZ