może wspólne śmiganie w weekend

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Bor

może wspólne śmiganie w weekend

Post autor: Bor »

Cześć Bracia

Z pogodowych zapowiedzi wynika, iż w weekend super pogoda ma być, może by tak się gdzies łódzkie spotkało na maszynkach?, być możed to ostatni taki weekend w tym roku, śmignelibyśmy gdzieś i przy okazji poznali bliżej - do rozważenia czekam na Was pozdrawiam Bor
Darek79
Śmigający inaczej...
Posty: 98
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 11:05
Województwo: -
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Darek79 »

wstępnie jestem za tylko sobota czy niedziela? No i zależy od tj pogody oczywiście... pozdro!
gg 3739993
gs 500 '2005
Bor

Post autor: Bor »

właśnie, zależy od pogody, chociaż wstępnie zapowiadają ładną i sobotę i niedzielę, to co wspólny wypadzik, może jeszcze ktoś....
musi88

Post autor: musi88 »

ja bym chetnie posmigal ale niestety brak funduszy... :(
Jerzyk

Post autor: Jerzyk »

Niestety już stoję w garażu i w wekend pracuję. Pozdrawiam i życzę pogody.
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

jakbyscie sie umawiali na niedziele to napiszcie gdzie bedziecie jezdzic (jak to mozliwe)moze i ja bede smigal to podjade.
pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
nemo491

Post autor: nemo491 »

To dajcie znac w niedziele rano na forum.
Bor

Post autor: Bor »

no ja tam śmigałem i w sobotę i w niedzielę, jutro jadę na maszynce do pracy, jak kto ma ochotę mnie odwiedzić to zaprawszam kilińskiego 152 tylko jedno moto stoi na parkingu a imię i nazwisko jest w moim mailu pozdrawiam,
p.s. śmiganie było super, ale wolałbym z braćmi choćby aby złapac trochę techniki
Darek79
Śmigający inaczej...
Posty: 98
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 11:05
Województwo: -
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Darek79 »

no ja też smigalem i bylo swietnie. pozdrawiam, mam nadzieje ze nastepnym razem sie dogadamy ;)
gg 3739993
gs 500 '2005
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

tez troche pozwiedzalem nowy odcinek autostrady :) a przed samym domem nacialem sie na fotoradar przenosny-mam nadzieje za nie robil zdjec z tylu(blysnal zanim go minalem-zna sie ktos na tym)
pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
Bor

Post autor: Bor »

No jeżeżeli nie sfotografował tablicy to wszystko w porządku, a nawet jżeli by się tak stało to zależy czyj był. Jeżeli policyjny to nie ma wyjścia, natomiast jeżeli Straży to można iść na udry, nie ma ona prawa kontrolować prędkości radarami ( a ściślej ma je sprzecznie z ustawą) ustawa nie dała takiego prawa natomiast dał je minister rozporządzeniem i na tym patencie można powalczyć jak się otzyma taki mandat od straży gminnej pozdro w razie dalszych pytań to na maila
ODPOWIEDZ