Piątkowy Lansik

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
YOSSA

Piątkowy Lansik

Post autor: YOSSA »

Kto sie łapie na mały lansik w piątek pod wieczór. :lol:
Gadałem z Wonderem że do piątku będzie miał gotową maszynę a więc myśle że on się łapie na 100%. Czekam na sms, no i nareszczie może skoczymy do tego Siewierza. :twisted:
Chyba że Siewierz zrobimy w sobotę a w piątek sie pokręcimy po mieście i okolicach? :cheers:
Alucard

Post autor: Alucard »

Jak będzie w miare Ciepło To piszę Się :)
grabo
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: śr, 24 lis 2004, 12:32
Województwo: -
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: grabo »

jak cos to gdzie sie ustawimy?

pozdro.
Ostatnio zmieniony czw, 31 mar 2005, 14:42 przez grabo, łącznie zmieniany 1 raz.
Wonder

Post autor: Wonder »

Panowie ja dzisiaj ok. 18 będe wiedział na kiedy dokładnie będzie moto /piątek czy sobota/ więc jak juz będe miał 2 kółka to pisze sie wszedzie gdzie chcecie :wink:

pozdro
Wonder

Post autor: Wonder »

aaa własnie - Yossa sorki ze sie nie odezwałem wczoraj ale konto w tel. mam zero złotych :( przegląd Twojej maszynki w marpolu to 180 zeta + materiały

pozdro
cyngiel

Weekendowe latanie

Post autor: cyngiel »

Hej,
ostatnio latałem w czwartek. Teraz mam katarek, bo pojechałem na rowerze w piątek bez czapki do lasu po borowinkę do święconki... :jezyk:

Mam nadzieję, że do piątkowego popołudnia się podleczę. Naprawdę mam ochotę Was poznać.

Dziś nic nie wskazuje na jakiekolwiek przeszkody, choć obowiązków mam niemało.

Napiszcie dokąd mam przyjechać i o której, to się postaram :D
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam

No i sprawa wygląda tak ze moje moto będzie na piątek wieczór lub sobote rano więc na 100% sobota w moim wydaniu. Gadałem też z Alucardem i dla niego tez sobota bardziej niż mniej

Cyngiel mam nadzieje że wpadniesz bo dużo spraw jest do obgadania i dużo kilometrów do zrobienia

A co do miejsca to nie wiem gdzie sie mozna spotkac - ja jak bede miał rumaka to przyjade wszędzie :twisted:

pozdro :D
YOSSA

Post autor: YOSSA »

Mac ten koło Tesco czy Kfc, a na piątek nikt się nie pisze na miasto ja będę ok 18 w Częstochowie. :cry:
A w sobotę to żucie godzine o której się spotkamy? :uscisk:
Wonder

Post autor: Wonder »

Ze mną jest tak - jeśli mam motor w piątek wieczór (bo jest taka możliwość) to ruszam niebo i ziemie, dzwonie i mozemy jechać. Ale musze uprzedzic ze raczej dam znać w ostatniej chwili :?

a co do soboty to godzina obojętna - decydujcie za mnie :wink:

pozdro
ODPOWIEDZ