Rozpoczęcie w Koszalinie

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
mikiet

Rozpoczęcie w Koszalinie

Post autor: mikiet »

Witam wszystkich.

Jako ze Hikor i Legion narzekają na brak inicjatyw z naszej strony, to ja proponuje otwarcie przyszlorocznego sezonu w Koszalinie! Mamy tor Kartingowy i Parade ulicami miasta zagwarantowaną (jesli tylko byscie sie zgodzili).

Wiem, ze znaczna wiekszość braci jest ze szczecina, ale za to byście mieli fajna wycieczke od Was do Koszalina.

Co Wy na to? podajcie jakis termin, bo u mnie brak pomysłów.
Pozdrawiam i życzę mojej Suzukowej Braci Szczęśliwych Świat!
Abe

Post autor: Abe »

Zobaczymy co to wyjdzie. Moto-Akcesoria TOR też bedzie cos organizować (bo sam bede zapewne sprawował nad tym piecze), a że większość Bractwa zach-pom jest ze szczecina to zapewne jedno otwarcie bedzie w szczecinie. Nie przeszkadza to zeby zrobić jeszcze jedno w Koszlinie (im więcej tym lepiej), i faktycznie mała wycieczka sie przyda!

Jeszcze jedno: jeżeli coś chcemy zrobić to trzeba juz o tym myśleć, żeby szczecin mogł się przygotować, bo z ostatniego spotkania nici, a i pozostałą część bractwa powinniśmy zaprosić :!:
krajek

Post autor: krajek »

A z mazowieckiego można przyjechać? :D
Abe

Post autor: Abe »

A z całej polski można przybywać, a nawet zagranicznych suzukimaniaków przyjmiemy ciepło. Tylko teraz trzeba coś organizować, zeby znowu nie spocząć na laurach.
legion

Post autor: legion »

no chlopaki dla was jestem gotow konia osiodlac nawet we styczniu byle sniegu nie bylo !! :D suzuczka czeka jeszcze gotowa do jazdy i czeka by znow mogla zaspiewac w biegu -sezon trwa !! wiec jak ktos na powaznie to ja chetnie .... i Hikor tez !!!
ODPOWIEDZ