reaktywowany Klub Motorowy Szczecin "TOR"

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
qNTos

reaktywowany Klub Motorowy Szczecin "TOR"

Post autor: qNTos »

czy sa jacyś bracia ze Szczecin (i okolic) którzy zapisali się w moto-skcesoriach do klubu? podobno było jakies otwarcie spotkanie itd. Zastanawiam się ile wynoszą składki i czy po tym torze faktycznie da się w ogóle jeździć motocykielem :D jeśli macie jakieś doświadczenia w temacie to pliz pisać
legion

Post autor: legion »

co do jazd to chyba nikt nie zdazyl ( moze hikor) . ale motocykle jezdzily juz tam wiec jak widac mozna :) o skladkach slyszalem ze to 50 zl na rok - pisz do Abe - on bedzie najlepiej poinformowany .ja sie zastanowie od wiosny nad zapisaniem sie, jak na razie to dzisiejszej jazdy starczy mi na tydzien przynajmniej lub miesiac :( a wlasnie latasz jeszcze( juz) ?
hikor

Post autor: hikor »

Nie zdążyłem tam polatać, bo treningi są w środy i (chyba) w piątki w godz. 15.00-17.00 i nijak nie mogę zdążyć, bo albo jeszcze albo już pracuję... :(
Legion, co się dziś wydarzyło? Mam nadzieję, że tylko zmarzłeś...
hikor
legion

Post autor: legion »

i to jak jasna cholera :) ale z mojej winy! jezdzilem2.5 godziny a ostatnia godzinke po okolicznych wioskach a kolo 18 u mnie juz 2 stopnie tylko byly :twisted: teraz lecze sie piwem na goraco bo w sobote i piatek goraczke mialem i choroba mi nie przeszla tak do konca:( zona sie tylko ze mnie smiala ze zmarzlem
Abe

Post autor: Abe »

skromnie powiem ze siedze w zarządzie klubu wiec jak cos to pisać można do mnie.
Składka 50zł/rok + 10zł wpisowe. Jak na razie treningi są w środe i w piatki 15-17, ale to ulegnie zmianie, wraz z rozpoczęciem sezonu i wydłużeniem się dnia. Więcej info na stronie sklepu moto-akcesoria.pl, gdzie przypominam Bracia i Siostry mają zniżkę 10%!


PS. Legion - przynieś kask, dostawa w piatek
ODPOWIEDZ