Gdzie przebudować rumaka i go pomalować?

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
Perun
The Real One
The Real One
Posty: 111
Rejestracja: wt, 23 lis 2004, 20:16
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Gdzie przebudować rumaka i go pomalować?

Post autor: Perun »

Znacie może jakowyś zakład lub firmę, która para się z dobrym skutkiem przebudową motocykli a także potrafi pokryć go niezwykłymi malowidłami?
Jako, iż nieznanymi wyrokami Stwórcy nie posiadam nadmiernie wybujałego wzrostu, a z równie niezrozumiałych powodów konstruktorom Suzi w jedynie słusznym modelu M1800R zachciało się popełnić kierownicę krótką bardzo a podnóżki umieścić daleko w przodzie, przeto pozycja podczas łykania kolejnych kolometrów staje się ciut... dyskomfortowa. Ponieważ fakt ów trwać wiecznie nie powinien, postanowiłem skorygować zastany stan rzeczy i przemeblować sprzęta, by dostarczał pełnię przyjemności z brykania. Chciałbym zmienić kierownicę, w innym miejscu umieścić podnóżki a co za tym idzie hamulec nożny i dźwignię zmiany biegów a także kilka innych elementów, co spowoduje ingerencję w konstrukcje stalowego rumaka.
Jakby przy okazji oblec pragnąłbym go w nowe szatki przy pomocy aerografu.
I dlatego potrzeba mi dobrego warsztatu, któren podołałby zadaniu. Może macie już podobne doświadczenia?
Niechaj w bakach nigdy nie zabraknie nam paliwa, a kobiety nasze i nie nasze zawsze będą skore ;)
mikiet

Post autor: mikiet »

mysle, ze co do przemiany, to daloby sie to zrobic w koszalinie, ale chyba masz daleko, w tataserwis. co do aerografu, to moge zrobic ci to samemu, ale mozesz byc niezadowolny-motocykla jeszcze nie malowalem:)

pozdrawiam
Filet

Post autor: Filet »

Witaj.Mam kumpla, ktory wymaluje ci wszystko co chcesz na twoim moto.Zajmuje sie tym od lat i jest z "naszego regionu".Reszta na PRIV.
ODPOWIEDZ