polatac raz jeszcze !

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

polatac raz jeszcze !

Post autor: legion »

Panowie kto zyw jeszcze i latac jeszcze nie zaprzestal odzew dajcie wolaniu memu !!!! :D przejechalbym sie jeszcze nim sniegiem sypnie wiec mam cicha nadzieje ze spotkamy sie w sobote moze w niedziele ?
hikor

Post autor: hikor »

A Ty, Legion, podobno zmarzłeś na dłużej :D Ja oczywiście chętnie ale jeszcze nie wiem czy w sobotę czy w niedzielę. Dam znać.
hikor
Filet

Post autor: Filet »

Siemanko.Witam po dluzszej nieobecnosci. Polatalem troche dzisiaj....niestety glucho i cicho juz cos w naszym miescie. Czy ktos ma ochote polatac w ten weekendzik?
hikor

Post autor: hikor »

Siemanko Filet :)
W niedzielę będzie polatanka jeśli pogoda pozwoli.
hikor
legion

Post autor: legion »

no filet .... dluzsza mowisz?? :) cala wiecznosc ! ja latam jutro : kole 7 rano moto z hangaru wyciagam i dowoze do domku i kole 12 ruszam na miasto , moze troche poza .... z checia polatam z toba jezeli masz ochote :) no i wiadomo ze niedziela -pewnikiem kolo 10 rano ale to jutro sie zgadamy na forum
Filet

Post autor: Filet »

ok. Jutro (sobota) ok 1200 powinienem byc na miescie.Fajnie by bylo sie spotkac!
Moj Nr.kom. 0601 052 989-dajcie znac jak bedziecie.
legion

Post autor: legion »

a wiec tradycyjnie : Niedziela godz 10 ( rano he he) stacja shel naprzeciwko stoczni parnica ( terazniejsza Pomerania) .
Filet > dzieki za dzisiejsza polatanke - mam nadzieje ze jutro tez dasz rade !
Filet

Post autor: Filet »

Ostatnio zmieniony sob, 6 sty 2007, 19:56 przez Filet, łącznie zmieniany 2 razy.
Filet

Post autor: Filet »

Dam dam.Ja tez dzieki.Jutro o 1000 stacja Shell.
legion

Post autor: legion »

podziekowac , podziekowac ! milo bylo , moze w przyszly weekend uda nam sie znowu?Pozdrawiam twardzieli he he :)
hikor

Post autor: hikor »

No było miło. Dzięki za polatankę. W przyszły weekend to chyba tylko sobota wchodzi w grę, bo po wieczornej integracji niedzielę trzeba będzie przeznaczyć na serwis obolałych głów :D
Pozdrawiam.
hikor
Filet

Post autor: Filet »

Tu cie popieram Hikor...integracja musi być porządna!A to wymaga póżniejszej, niedzielnej rehabilitacji. Dzieki chlopaki za polatanke.Pzdr.
ODPOWIEDZ