Teraz dopiero pojeżdzę ... na nartach

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Teraz dopiero pojeżdzę ... na nartach

Post autor: glossy »

I jest zima, śniegu po kostki, ciągle się roztapiający, ale jest. Moto już stoi na "kołkach" . Będzie wielkie rozmontowywanie, dopieszczanie, polerowanie i składanie ( w okolicach wiosny ), teraz pozostały narty . Yankes zamierzam spędzić troszkę czasu w Przemyślu na stoku, więc :beer: , ale to dopiero po sesji.
A propos Suzy mam nadzieję zdążyć z przygotowaniem jej do rozpoczęcia, który z panów przynajmniej się przymierza do wyjazdu na rozpoczęcie sezonu BS ( w ustroniu byłem ... ale co co to za istestwo bez moto) :?:
Pozdro dla Votiego, zdrowiej kolego :!:
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Post autor: Zielony »

no to udanych, bezawaryjnych :wink: zjazdów po stokach :D Wypijcie tam z Yankesem zdrowie Votiego :!:
Ja się przymierzam na rozpoczęcie sezonu wiec jak by co to sam nie będziesz......a i Votiego żonkę myślę, że też da się przekonać.
Mamy niewiele odbiegające od siebie prędkości przelotowe więc byśmy sobie lecieli na rozpoczęcie jak Low Riderzy :lol:
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Zielony pisze: Mamy niewiele odbiegające od siebie prędkości przelotowe więc byśmy sobie lecieli na rozpoczęcie jak Low Riderzy :lol:
True, true .... :lol: . Może nawet Voti teraz nie będzie narzekał, że mam głośny wydech, bo jego nowy D&D niewiele gorszy od mojego. A jak się znudzi naszą spacerową prędkością to moze manetę odkręcić .

Yankes a ty się wybierasz :?:
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Witam kolegów

Z tym rozpoczęciem może być u mnie krucho, narazie 2 zabiegi wszystko w ślimaczym tempie i na dodatem ebane zapalewnie płuc pooperacyjne.

Jak bede mniał wyniki od patomorfologa to dopiero właściwa kuracja lekami ... fakin life
może zacznę sezon koło kwietnia/maja ...

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt, 2 lut 2007, 14:19 przez voti, łącznie zmieniany 1 raz.
Czerwony potwór
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Może będzie lepiej. Wracaj do zdrowia. A tak w ogóle to z Zielonym po sesji planowaliśmy browara, może nawet w Dębicy, zobaczy się. ( a na Yankesa dalej czekamy )
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
ODPOWIEDZ