Slub kolegi po fachu 30.04.2005

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
darasmoto

Slub kolegi po fachu 30.04.2005

Post autor: darasmoto »

Witam.W sobote 30.04.2005 o godz.13.00 w kościele w Sopocie(tam gdzie co roku odbywa sie święcenie motocykli)nasz kolega Tygrysek bierze ślub.Organizujemy dla niego odprowadzenie przez miasto aż na obrzeża.Już na dzień dzisiejszy jest ok 20 maszyn.Zapraszam każdego kto go zna i oczywiście każdego kto chce.Niech młodzi mają ucieche.Przypominam.SOBOTA godz.13.00 w SOPOCIE.

Pozdrawiam.
Daras.
bleki

Post autor: bleki »

witam.czy jest tam gdzies w poblirzu jakis zlot bo chcialbym wyjechac na weekend i przy okazji zajechalbym na ten slub pozdrawiam
darasmoto

Post autor: darasmoto »

Witam.O zlotach u nas nic nie wiem.Wielu chłopaków szykuje się na jakies wypady bo to długi weekend jest.Ale to już prywatnie się gdzieś umawiają.My 2.05. walimy do niego na weselicho pod Bydgoszcz ale raczej to impra zamknięta.Jeżeli masz ochote to zajedz.W ten dzień poprostu robimy mu prowadzenie na obrzeża miasta.

Pozdro.
Przemekgsxr

Post autor: Przemekgsxr »

Nie wiem czy dam radę podjechać w sobotę, bo może już nie będę w stanie jeździć :? he he :twisted: . Co do imprez to 3miasto tradycyjnie robi wypad do borska. Zapaleńcy jadą na cały długi weekend już od piątku. W sprawie noclegu proponuję skontaktować się przez naszą stronkę z kimś kto jedzie (chyba Artur z Tczewa załatwiał domki). Ja wpadnę tylko w piątek. Po szczególy zapraszam na stronkę
http://www.motobike3miasto.pl/forum.
Pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ