MAJÓWKE CZAS ZACZAĆ plonować

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
Abe

MAJÓWKE CZAS ZACZAĆ plonować

Post autor: Abe »

Daab ma racje - troche w poprzednim poscie zboczylismy z tematu, dlatego moze w tym bedziemy skladac swoje propozycje na temat majowek z ZachPom? :wink:
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Majówka

Post autor: daab »

Proponuję wpisać temat pt. Majówka dnia ....... trasa ........ spotkanie o godz........... w miejscu .
Jeżeli temat jest tak ogólny może się rozwinąć w złym kierunku i sprowadzić do dyskusji pt. Ja mogę, a ja nie mogę :twisted: . NIe ta data tylko inna itp itd. :evil:
A Maj za 3 tygodnie więc czasu nie ma, chyba że to będzie ankieta ale to wygląda zupełnie inaczej.
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
hikor

Post autor: hikor »

Gdzieś musimy się naradzić ;) Ten temat jest tak samo dobry jak każdy inny. Ja między 29.04 a 03.05 będę w Starym Drawsku niedaleko Czaplinka. Jeśli coś się będzie działo w promieniu np. 80 km-ów to chętnie wpadnę na chwilę poznać Siostry i Braci.
Pozdrawiam.
paolo29

Post autor: paolo29 »

Witam serdecznie!!! wszystkich braci z całej Polski a wszczególności tych mniej zżytych z zachodnio-pomorskiego.W kilku postach wyczytałem że macie problemy z zorganizowaniem nawet najmniejszego spotkanka w pubie "wstyd". Majówka za 1,5 m-c więc wymyślcie coś rozsądnego i spontanicznego. Tyle fajnych miejsc jest w Szczecinie i w całym województwie więc coś trzeba wyposierodkować. Myślcie ja tu jestem nowy BANDYTA:)
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

paolo29 bardzo proszę najpierw się przywitac w dziale PRZYWITANIA
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
ODPOWIEDZ