buzuki -restart maszyny :)

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

buzuki -restart maszyny :)

Post autor: legion »

wczoraj wyciagnelem sprzet i go odpalilem , i wiecie co..? odpalila za piertwszym razem :D oczywiscie nie omieszkalem pokatac chcwilke ( co skonczylo sie dzisiejszym przeziebiebien - i nie mowie o jakims katarku :( )ale juz niedlugo proponuje sie spotkac i pojezdzic z godzinke :) co myslicie o 7 marca kolo 16. pisze sie ktos ??
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

jak się "pokatac chcwilke" chce przed rozpoczęciem sezonu to tak się kończy :D :D :D ciepliwości legion :twisted:

pozdrawiam
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
legion

Post autor: legion »

taaa i jeszcze bez kasku , w deszczu i w kombinezonie roboczym to tak sie konczy :( tylko pragne nadmienic ze juz mialem goraczke mala w srode a czwartkowa przejazdzka to tak zwany gwozdz do trumny :twisted: ale coz tam - raz sie zyje i niech bogowie maja nas w opiece !!
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
qNTos

Post autor: qNTos »

Ja dzisiaj pośmigałem, też bez problemów, 7go temp. podobno fajna będzie ale ciągle przelotne opady zapowiadają... Ale godzinkę zawsze się znajdzie na polatanie :] termin pasuje, jak będziesz dalej chętny to daj znać
Abe

Post autor: Abe »

marzec to jeszcze za wczesnie. zbyt szybko zmiania się pogoda itd... mam tylko nadzieje ze w kwietniu bedzie juz super fajnie bo musze sprzeta sprowadzić.... :)
hikor

Post autor: hikor »

Siemanko.
A w jakich godzinach planujecie latać 7-go? Najdalej o 18-tej muszę być w pracy więc pasuje mi od rana do ok. 17-tej.
Pozdrawiam.
hikor
dayanek

Post autor: dayanek »

A ja wczoraj, mimo że wciąż przeziębiony, swoją Niunię odpaliłem i pośmigałem tak ze dwie godzinki. Odwiedziłem kilku znajomych, rozgrzałem silniczek i ... ten tydzień jeszcze się przypatruję pogodzie. Jak będzie ok, to od przyszłego już śmigam sprzętem do roboty.
pozdrav
legion

Post autor: legion »

wiec: 7 marca godz 16 na walach chrobrego ( na gorze) jazda dla mnie max godz. bo odprowadzam moto do serwisu. wszscy chetni mile widziani !!
legion

Post autor: legion »

podziekowac braciom za mila jazde ( szkoda ze tak krotka ) , podziekowac !
P.s. dzis tylko 6 maszyn ale i tak ladny widok - jeszcze koszulki bractwa i bedzie nas bardzo widac w miescie :)
Ostatnio zmieniony śr, 7 mar 2007, 22:07 przez legion, łącznie zmieniany 1 raz.
hikor

Post autor: hikor »

No, było miło i nawet jedna przygoda ;) Panowie, więcej takich polatanek!!!
hikor
Filet

Post autor: Filet »

Jezu....czytam i "gul" mi skacze przeokrutnie!!!! Pozdrawiam i mam nadzieje ze szybko powrócę "na szlaki". Jak narazie...człowiek bez moto....:cry3: :help: :furia: :cry2: :(
Pozdrawiam i zycze milego śmigania!!!
legion

Post autor: legion »

filet to ci " gorala " pozycze jak chcesz he he
hikor

Post autor: hikor »

No, Filet. Nie daj nam czekać na Ciebie! Nie swędzi Cię między nogami? :D
hikor
Filet

Post autor: Filet »

swędzi, swędzi ......... ale i czas do pracy się zbliża, tak wiec wytrzymam jeszcze troche bez moto....w połowie wakacji sfrunę do kraju i wtedy zaszaleje!!!!! I hope , so! Dajcie znac kiedy śmigacie to przykaturlam sie katamaranem zobaczyc sie z wami. :auto:
ODPOWIEDZ