Serwisy w Poznaniu

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Blacko

Serwisy w Poznaniu

Post autor: Blacko »

Bracia Poznaniacy!
W związku z tym, że ciepełko zbliża się wielkimi krokami (ten tydzień pomińmy milczeniem), chciałbym przygotować moje Suzi do sezonu, a dokładniej wymienić olej, filtr oleju i filtry powietrza. Raczej nie mam warunków by zrobić to we własnym zakresie wobec czego zwracam się z zapytaniem: gdzie najlepiej w Poznaniu dokonać tych czynności oraz ile mniej więcej wyniesie robocizna?

pozdrawiam
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

Czolem.
Jesli chcesz ograniczyc czynnosci serwisowe do wymiany plynow (bez regulacji) to powiem ci ze szkoda byloby mi kasy na serwis. Wymiana oleju+filter to chwila, a w serwisie zaplacisz pewnie ok.100zl.
Znam jedynie lokalizacje serwisow w P-niu.
Wymiany olej+filter zrobilem sam.
Pozdrawiam Piotr
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kynias »

Polecam serwis na ulicy opolskiej (dokladnego adresu nieznam) ale jak z czechoslowackiej skrecisz w lewo w opolska (kierunek lubon) to trafisz.
Dla przykladu wymienili mi tam naped w bandicie za 30 zeta, na glownej w elta-motocykle chciali 100... mala roznica ;)
Osobiscie polecam samemu to zrobic :) No chyba ze naprawde niemasz warunkow...
Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

Rowniez slyszalem ze mechanik w Adam-Motocykle na Opolskiej jest ok.
Pzdr Piotr
Blacko

Post autor: Blacko »

Ok dzieki za info :) wymiana oleju jeszcze ujdzie ale do filtrow powietza jest troche trudny dostep, wolalbym nie grzebac samemu. Co do regulacji to inna sprawa, to moje pierwsze własne moto i nie mam jeszcze do tego "ucha", niemiej wydaje mi sie ze wszystko jest ok. Pozyjemy zobaczymy ;)
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Post autor: meyer2 »

a serwis na polnej??? Czy też na bukowskiej (naprzeciwko jednostki wojskowej) :?: Co wy na to :?: NIgdy tam nie robiłem moto (robie zawsze sam), więc nie znam cen tam panujących, ale wiem że są tam serwisy :D
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
sexlux

serwisy

Post autor: sexlux »

co do elty to ceny z kosmosu !!!
ja rozumiem ze motocykle i technika i itp ale przecież te ceny co oni mają to katastrofa dla portwela (w zeszłym roku robiłem u nich moto-serwis to za wymiane oleju + 2 filtry zerżneli mnie na 150 zł)
omijam szerokim ich łukiem i tak ze 120-ką :o
ODPOWIEDZ