kto...?

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

kto...?

Post autor: legion »

kto bedzie katal w weekend? ja jutro bede kolo 15 sprawdzal nowego sprzeta :) ( jak mnie policaje nie zatrzymaja wczesniej :( w niedziele ewentualnie moze tez dam rade z godzinke zonie i dzieciom uciec :twisted: pisac , dzwonic czy listy pisac kto chce wspolnie polatac. w razie czego na walach o 15.15
dayanek

Post autor: dayanek »

Ja będę gdzieś od 11 do 14 motórem sprawy na mieście załatwiał. Ale raczej nie będę miał czasu, żeby relaksacyjnie sobie "polatać'.
Jednak w tych godzinach gdzies w centrum będzie mnie mozna spotkać. Jak by co dzwońcie - chociaż się przewitamy i z piętnascie minut pogadamy :)
pozdrav
qNTos

Post autor: qNTos »

Legion pochwal sie nowym sprzętem jak go już dobierzesz, fotki jakieś by sie przydały :]
legion

Post autor: legion »

no sprzet juz jest :) nazywa sie GSX 750 F -postrach bandziorow he he. na walach bede jak juz pisalem wiec przybywac i podziwiac :twisted:
legion

Post autor: legion »

sorki panowie , ze nie bylem :cry: mala przygoda z nowa suczka - miala padniete aku i ledwo do domu dojechalem. moze jutro mi sie uda pojezdzic ( lecz na starej bo nowa do rej :twisted: )Pozdrawiam
ODPOWIEDZ