Wyjazd do Czestochowy 14/15.04

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Wyjazd do Czestochowy 14/15.04

Post autor: Piniu »

Czolem
Wspolnie z kolega planujemy wyjazd do Czestochowy. Pomysl jet nastepujacy: witamy sezon 14-04 w Poznaniu potem ok godz 14 stej zawijamy w strone Czestochowy. W zwiazku z tym ze chcielibysmy zarezerwowac jakis bezpieczny motel musimy wiedziec ile osob pojedzie z nami i takie tez jest moje pytanie -sa chetni? (ty Kynias nie masz wyjscia -jedziesz :-))
Prosze o ewentualne deklaracje do srody 11-04.
W planie jest tez male zwiedzanko okolicy Czestochowy ...no i najwazniejsze "przybicie piatki" z Bractwem :-)
Pzdr Piotr
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

na dzień dzisiejszy stan zgłoszeń ...zero :-(
musi88

Post autor: musi88 »

witam. A może smigniecie A2-ką do Łodzi. Następnie wspólnie ruszymy do Czewy na Jasną Górę :!: Co Wy na to :?:

pozdro
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

Czołem
Dzięki za odzew :-)
A-2 to straszna nuda, polecimy raczej 11-stką. Jedno jest pewne spotkamy się w Częstochowie:-)
Pzdr
musi88

Post autor: musi88 »

spokens Tylko zebysmy sie znalezli... jak by co to podaje nr kom: 505353633 seeya!
Kondziu

Post autor: Kondziu »

Jeśli pojedziecie "11" , to trasa będzie przez moją osadę (Ostrzeszów) , a w takim razie zweryfikuje swoje plany i postaram się do Was dołączyć, może nawet nie sam , a z kilkoma kolegami "śmigającymi inaczej" sztuk około 5, więc byłaby to już niezła ekipa. Muszę ich tylko trochę poprzekonywać co do słuszności wyprawy na Częstochowę :beat: . Co do noclegów - traktowałbym jednak wyjazd jako jednodniowy (mam trochę bliżej do domu). Najważniejsze jest to , aby wkońcu się spotkać na żywo :D. Podam nr tel. 606 40 69 21 jakby co dzwonić, kontaktować się itd.....
P.S. Żeby tylko pogoda dopisała...
ODPOWIEDZ