Wady GSX R 750j olejak

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Alucard

Wady GSX R 750j olejak

Post autor: Alucard »

Witam czy ktoś moze mi napisać na co szczególnie musze zwrócić uwage podczas zakupu GSX 750R 1988/89 ponieważ przymieżam sie do zakupu i chciałbym mniej wiecej wiedziec na co powinienem być uczulony


POZDRO :)
kollector

Post autor: kollector »

na co masz zwrócić uwage kupując 16-17 letni motocykl?

Stary! na wszystko!
z takim motocyklem to jak z dziewczyna w tym samym wieku - już raczej nie jest dziewicą, wielu go przeleciało, a pewnie kilku przeleciało przez niego.

sorry za chamskie porównanie, ale zobacz na Twój rowerek któy dostałeś na komunię.
Przecież to był najzajebiściejszy sprzęt pod słońcem i dbałeś o niego jak jasna cholera! zobacz jak on teraz wygląda!
Przypomni sobie ile razy sam z siebie się przewrócił na parkingu, w ile razu z niego spadłeś, ponieważ cośtam...

no i jak?
Alucard

Post autor: Alucard »

Kupiłem juz GSXR i no tak jak mowisz troche musze w niego włorzyć a najgorsze to ze jezdził na nim Laik ktory kompletnie nie wiedział ze sie reguluje gazniki , zawory itp poprostu lał i jezdził na szczęscie było to wersja torowa z wzmocnionym rozrządem i nic nie nie stało dziś jade do magika na wszystkie regulacje mam nadzieje ze coś z tego będzie :>
ODPOWIEDZ