Parada

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
kopytek1980

Parada

Post autor: kopytek1980 »

W imieniu swoim i Skolinki pragnę WSZYSTKICH! ale to absolutnie WSZYSTKICH! motocyklistów zaprościć na nasz ślub. Odbędzie się on 19 maja o godzinie 17.00 w parafii Opatrzności Bożej na osiedlu Majowym. (zaraz obok sklepu InterMotors). Nie pomylić z Sanktuarium!!!
Jesteśmy z wami już kilka lat i z pewnością każdy z was się na nas natknął na jednej z licznych imprezek i polatanek. Strasznie nam zależy zobaczyć wasze roześmiane gęby w ten dzień! Do plecaczków też wam "małe CO NIECO" wpadnie. Jeszcze raz serdecznie zapraszam! Naprawdę każdy będzie bardzo mile widziany. Zabierzcie ze sobą dobry humor i "Banana na gębie".

Proszę o jeszcze jedno........ Wiem że nie każdy ma dostęp do tego forum więc dajcie znać każdej napotkanej motocyklowej duszy o tym wydażeniu. ABSOLUTNIE WSZYSCY SĄ ZAPROSZENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kopytek1980

Post autor: kopytek1980 »

Ja się wybieram, jest jeszcze ktoś chętny?
legion

Post autor: legion »

na wstepie wyjasnij lepiej wszystkim kto z kim bierze slub bo zaraz gratulacje sie Tobie posypia he he.
mnie nie ma bo mam bardzo wazna rzecz juz zaplanowana : Rozpoczecie Sezonu Bractwa Suzuki !
a tak na marginesie to moze bys kiedys i ty pojawil sie na naszym spotkaniu a nie tylko obiecywał - no ale nikogo nie zmuszam :twisted:
ODPOWIEDZ