Podlesice

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Kermit

Post autor: Kermit »

ej jezeli ktos chce to nie problemu moge w pt kogos przeprowadzic przez Lodz do wylotu czy na miejsce zbiorki. To przeciez zaden problem kontakt ze mna jak w podpisie i heja tylko w czw jak ktos chce z tego skorzystac to prosze o kontakt telefoniczny to sie wtedy umowimy na miejsce i godzine. Przeciez to czysta przyjemnosc pomoc innym siostrom i braciom :wink: wiec jak cos sluze pomoca
nemo491

Post autor: nemo491 »

Smigam zolta gs-ą.
Czyli predkosci do 120-130.
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Krzysio, mysle ze nie bedzie problemu z trafieniem (no chyba ze to jakas trudna filozofia). My wjedziemy od Zgierza, tyle ze musimy cale miasto przejechac, wiec nie wiem tylko ile to nam zajmie. Ale dzieki :)
No chyba ze jakas osobka bedzie jechala od strony Zgierza i moze gdzies przycupnac i poczekac na nas, to wtedy razem dojedziemy do miejsca przeznaczenia w Lodzi ;)

Czyli rozumiem, ze o 12 rusza ekipia spod McD? Czy pozniej? Co ustaliliscie dokladnie?
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Wonder

Post autor: Wonder »

Wg mnie mozemy na was poczekac troche,byle nie za długo :P mam nadzieje ze reszta sie zgodzi :)

Od 12 bede na wskazanym wyzej mc, ustalonym jako punkt zbiórki, wyjazd jak wszyscy dotrą. W tych godzinach przejazd przez miasto powinien wam zająć ok 30min +, w zależności od wybranej drogi (chyba :twisted: )
Kermit

Post autor: Kermit »

no nic jak cos to dzwoncie jakbyscie sie zgubili to was odnajde i przetransportuje albo podam przez koma jak macie jechac nie ma problemu :) a na MC w pt jak dam rade to i tak podjade na chwilke zeby was poznac :] wkoncu to czysta przyjemnosc
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Kermit, telefon juz zapisany, wiec w razie czego bedziemy dzwonic do Ciebie. Dzieki. Na wszelki wypadek podaje swoj kom: 607-255-888.

Na pewno jutro bedziemy pod McD, mam nadzieje, ze tuz przed sama 12-sta. Czekajcie na nas :D Wonder, wzielam sobie do serca te 30 min, dlatego wyjedziemy troche po godz. 10, a nie o 11, jak wczesniej planowalismy :)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
nemo491

Post autor: nemo491 »

Zostawie tez swoj tel 501 293 078
musi88

Post autor: musi88 »

powiem krótko.. jadę na rozpoczęcie jutro :)
Wonder

Post autor: Wonder »

powiem jeszcze krócej, do zobaczenia jutro 8) mój kom w profilu jeśli bedzie potrzebny

ps.Musi... no :twisted: :twisted: :twisted:
Smukly

Post autor: Smukly »

Jeśli chodzi o sobotę - pytanie w szczególności do keram-a - rozumiem, że jedziecie o 7.30 ale skąd????Jeśli przez Łódź,to może się spotkamy gdzieś po drodze np. Mc donald przy Strażackiej?? P.S.....może to zabrzmi nieskromnie ale musze Wam powiedzieć , że po długich oczekiwaniach , przymusowym odchudzaniu (nie zaszkodzi),ograniczeniu wszelkich nałogów,pomocy przyjaciół,kolegów,znajomych...ofiarności żony,sknerstwu,paru kombinacjom a nawet teściowej, stałem się wczoraj właścicielem nowiutkiego V-Stroma 650,-przebieg 0,7km -czego i Wam z całego serca życzę...Pozdro...
nemo491

Post autor: nemo491 »

Gratuluje Ci pierwszy :) :brawo:
keram

Post autor: keram »

Gratuluję sprzęta:)To spotkajmy się tak jak mówisz przy tym mcdonaldzie na Strażackiej,postaramy sie tam być 7-30,no moze 7-40:) Do zobaczenia
keram

Post autor: keram »

jak coś to kom: 694417539
Zablokowany