LIPA troszku....

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
Bachmiński

LIPA troszku....

Post autor: Bachmiński »

jak juz ender stwierdził w KWIETNIU (wybacz jesli qsywe myle) nic sie nie dzieje na "naszym" dolnośląskim forum , nie zaglądałem tu pół roku musze przyznac ... :oops: i niewiele sie zmienilo :) ... ale do zeczy , pisze tego posta bo naprawde niema z kim we wrocku pojezdzic . Moja jazda ogranicza sie zwykle do nawinięcia 40km wieczorkiem po miescie i zasiania terroru wsrod kierowców puszek , a to wszysto za pomocą mojego super sporta zwanego gs500 :D Fajnie by bylo gdy udalo sie ustawic jakąś większą ekipe na weekendową wycieczke , bez znaczenia gdzie , byle nawinąć troche kilometrów w dobrym towarzystwie .
to wlasciwie na tyle moich mądrości................
shooya

Post autor: shooya »

Jesli bys chcial z kims polatac to kazdy napotkany motocyklista na drodze napewno poda Ci reke, nie wydaje mi sie ze smigasz u siebie i nikogo na drodze nie ma.
Druga sprawa jest na stronie dzial Posiadacze Suzuki, wystarczy napisac emila z zapytaniem i po sprawie.
Jarek

Post autor: Jarek »

w sobote rano wyjazd do Bielawy na SFF jak masz czas zapraszam, ustawka rano (godz 8:30 - 9:00) na stacji BP przy ul. Karkonowskiej.
Nara
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

sobota 4.06 ?? czli jutro???? stary naprawde dzięki , napewno będe!!
ODPOWIEDZ