01.07.07r. w Toruniu Suzuki Moto Szkoła ...

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

01.07.07r. w Toruniu Suzuki Moto Szkoła ...

Post autor: luigi_m »

Przy okazji kolejnej jazdy Gixerkiem dziś :lol: przedstawiciel Wilmatu prosił mnie o info na Bractwie, że 01.07.07r. mamy w Toruniu kolejną edycję Motoszkoły. Są jeszcze miejsca, oczekują na chętnych ... ze swojej strony mogę tylko powiedzieć: WARTO I POLECAM !!!
http://www.suzuki-moto.pl/page.php?id=a ... oto_szkola

Także Bracia i Siosty - zapisywać się !!!
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: powell »

Ja ze swej strony również polecam, takie szkolenia powinny być obowiązkowe!
Przy okazji - dostaliście już dyplomy? Miały przyjść pocztą ... :)
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

No niestety, do mnie nic nie dotarło póki co. A papier się nie liczy, ważna zdobyta wiedza :wink:
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Maszyna:) »

Szkolenie oczywiście też polecam wszystkim, a co do dyplomu to Panowie ja byłem na tym szkoleniu w zeszłym roku w maju i jeszcze do mnie dyplom nie dotarł:)podobono poczta polska wolno działa ale żeby aż tak;)
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Coz, pozostaje mi tylko dolaczyc sie do moich przedmowcow i polecic wszystkim, ktorzy jeszcze nie byli, Suzuki Moto Szkolke :) Naprawde fajna sprawa i duzo mozna sie nauczyc.
Kurcze, jak slysze od dziewczyn z Warszawy, ktore teraz robia kurs w "jedynym sluszym osrodku" ;), ze ucza sie jezdzic w terenie na enduro, sa zabierane na myjke i pokazywane jest im jak sie powinno czyscic sprzeta biezaca woda, a takze znaja dobrze przeciwskrety, maja w programie takze hamowania awaryjne i inne takie, to tak sobie mysle, ze sama nie wiem czego ja sie na swoim kursie na prawko nauczylam oprocz zaliczania placu i odpalania moto... Dlatego w ramach "zajec wyrownawczyhc" kazdy powinien przejsc przez SMS :D

Co do dyplomow, Maszyna, nie zalamuj nas, ze to jedna wielka sciema, bo ja chcialam to sobie wpisac do CV i w podaniu o stypendium ministra w dziale "kursy, praktyki, szkolenia" :twisted: :party:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
ODPOWIEDZ