gdzie malowanko?

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Zablokowany
andluk
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: pt, 15 kwie 2005, 07:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

gdzie malowanko?

Post autor: andluk »

Witam
Gdzie polecacie w wawie lub okolicach malowanie w miare tanie...?

Pozdrawiam
I znów na 2oo... oficjalny powrót BANDZIORA !!!!
BLACK GSF1200S
gg 11802
kom. 506 503 611
Tommi

Post autor: Tommi »

Jesli chcesz umalować swoje moto to mam dobrych fachowców od malowania i aerografu w wawie :D
shooya

Post autor: shooya »

Powiedziales malowanie aerografem ?

Ja chce te namiary :) bo kask mi sie porysowal :(
Dodi

Post autor: Dodi »

Witam. Niedawno odebrałem elementy które dałem do malowania aerografem. Dla wszystkich zainteresowanych podaję adres: http://www.aerograf.pl/
Pod podany na stronie nr. tel. czasami może być ciężko się dodzwonić ale wiadomo jak gość jest zajęty malowaniem to nie będzie się co chwila odrywał coby telefon odebrać dlatego czasami lepiej wysłać maila. Nie podaje żadnych konkretów typu cena ponieważ wszystko najlepiej ustalić z nim osobiście. Ja jestem z jego pracy zadowolony i go polecam.
shooya

Post autor: shooya »

Hmmm ..... kurcze w zeszlym tygodniu gadalem z tym kolesiem i wyslalem mu nawet projekt co chce miec na kasku.
Ale do dzis nie otrzymalem zadnej odpowiedzi ....
Dodi

Post autor: Dodi »

He he :D Powiem tak Shooya ja jakoś przez to przebrnąłem :wink: No cóż tak jak mówiłem czasami nie tylko trudno się do niego dodzwonić ale i dogadać ale twierdzę też że jest to artystyczna dusza a taka rządzi się swoimi prawami i pewne rzeczy należy zaakceptować. Tak więc jeśli komuś zależy to proponuję "podobijać" się do niego trochę dłużej.
Dual

Post autor: Dual »

Shooya wiec wlasnie ja mam soje moto cale malowane przez Przemka Drozda ze strony http://www.aerograf.pl.
Jesli chcesz sie do Przemka dodzwonic to dzwon po 12 bo do tej godziny czesto spi, gdyz lubi pracowac w nocy! Ja jestem z malowania zadowolony, ale jakto artysci maja swoje dobre dni i swoje sciezki wiec sie nie przejmuj jak sie nie mozesz dodzwonic!
Ja Przemka polecam bo naprawde cos potrafi i mozna sie z nim dogadać!
Efekty moze zobaczysz jak przyjade pod 2oo!
Zreszta troszke w avatarku widac

Pozdrawiam
Zablokowany