08.07.2007 - posmigamy?

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
legion

08.07.2007 - posmigamy?

Post autor: legion »

ma ktos ochote smignac sobie po okolicznych wioskach w niedziele ? bysmy moze do futka skoczyli by go wyrwac ze szponow jego zony :twisted: ( zolwik> Iza :D )mysle o spotkaniu cos kolo 15-16.mam pewna propozycje co do nastepnej wyprawy wiec byloby super gdybyscie sie pojawili w wiekszej jakiejs grupie. oczywiscie jak pogoda nam dopisze ( jak dla mnie wykladnia ladnej pogody bedzie brak deszczu )
WinCenT

Post autor: WinCenT »

z checia bym posmigal ale pracuje do 21 :| takze lipsko straszne
pewnie i tak nie bedize pogody jak znam nasze tegoroczne lato :?
Elvis

Post autor: Elvis »

:/ grrr. może być ciężko ze mną - u rodzinki będe siedział a wyrwac się z tamtąd ni ch...
Może tak w tygodniu na tych jazdach próbnych - kilku się nas zbierze i wpadniemy w koszulkach Bractwa to bez problemu kluczyki dostaniemy? ;P
Ostatnio zmieniony pt, 6 lip 2007, 08:18 przez Elvis, łącznie zmieniany 1 raz.
Abe

Post autor: Abe »

jak bedzie pogoda to ja sie pisze...
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

hmm... a załatwisz pogode?? bo po ostatniej wizycie to ... :P
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

Panowie jesli tylko bedzie poboda to mozecie na mnie liczyc.
do niedzieli.

PS. Legion kiedy bedzie jakas fotorelacja? fotki odemnie doszły??
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
qNTos

Post autor: qNTos »

Na razie to gremium adminów te zdjęcia zamieszcza i zamieszcza, z filmem z poprzedniej imprezy podobnie, ale wierzymy ze przez pogodę kłopoty z serwerem są :D ja się piszę oczywiście, ale na dobrą pogodę niestety nie ma co liczyć...
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

NIE WIADOMO PROGNOZY SĄ RÓŻNE MOŻE COŚ Z TEGO WYJDZIE.
MAM PROPOZYCJE ŻEBY POLECIEC DO WAŁCZA W DOŚC SZYBKIM TEMPIE ALBO NAWET DALEJ DO PIŁY DROGA JEST SUPER A I ZAKRĘTÓW SPORO. JEST TYLKO TYN JEDEN WARUNEK MUSI BY SUCHO!!!
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
legion

Post autor: legion »

panowie ja najwczesniej bede mogl o 16 ( jde do pracy na 8 rano do niewiem ktorej ) proponuje spotkanie na walach o w/w godz. w razie czego kontakt ze mna tel. no i jak dla mnie dzis to tylko blizsze wycieczki tak do 70km od szczecina :(
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Post autor: FUTEK »

Panowie nie wiem jak wam ale mi się udało wyrwac i pośmigałem jakies 200 km. było extra i z minuty na minute pogoda się poprawiała.
Miałem zamiar podleciec do szczecina ale wylot ze stargardu był zakorkowany na maxa i pieski kierowali ruchem.
Więc wybrałem się do wałcza drogą nr 10. extra jazda mało puszek, dużo zakrętów asfalt prawie nówka, zero dziur. szkoda ze nie udało wam się dojechac do mnie, może następnym razem.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
ODPOWIEDZ