Szczecinek

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
kopytek1980

Szczecinek

Post autor: kopytek1980 »

Nie ma ktoś z Was ochoty wybrać się w sobote na mecz Pogoni do Szczecinka? Mecz jest o godzinie 18:00, ja się wybieram na mojej Suzi, ale było by fajnie z kimś jeszcze śmignąć. Po drodze można zachaczyć przy okazji o zlot w Złocieńcu.Pozdrawiam
mikiet

Re: Szczecinek

Post autor: mikiet »

Cześć, ja chętnie pojadę do szczecinka, ale czy uczynię to na pewno, to Ci jeszcze napiszę. A tak poza tym to chętnie bym zobaczył meczyk Pogoni. Napisz, czy to jeszcze aktualny wyjazd na PW.
Michał "Mikiet"
kopytek1980

Re: Szczecinek

Post autor: kopytek1980 »

No i wypad udany, 380km nawinięte, szkoda tylko że nikt się nie przyłaczył, razem było by razniej.Może następnym razem 15 września jest wyjazd do Sławna.
mikiet

Re: Szczecinek

Post autor: mikiet »

Cześć, ja byłem na meczu, tyle tylko że od drugiej połowy i stałem od strony jeziora. Śmieszny ten mecz...;p jak będziesz jechał do Sławna, to daj znać, to się chętnie przyłączę od Koszalina:)
pozdrawiam
kopytek1980

Re: Szczecinek

Post autor: kopytek1980 »

Mikiet było trzeba się odezwać na komórke, to chociaż byśmy się spotkali.Ale wiedziałeś na którą połowe przyjechać, chociaż bramki widziałeś. Do Sławana też masz blisko więc pewnie przyjedziesz.Tylko trza się wtedy zdzwonić.Siemka
ODPOWIEDZ