Zakończenie sezonu w Kamieńczyku

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
mikiet

Zakończenie sezonu w Kamieńczyku

Post autor: mikiet »

Siema!
Chciałem się tylko spytać kto na 100% jedzie z regionu do Kamieńczyka na zakończenie? bo przy zapisach w dziele "imprezy" to jeszcze nikogo poza futkiem nie widziałem :shock:
Ja jadę na 99% (o ile dostanę pozwolenie :jump: )
legion

Re: Zakończenie sezonu w Kamieńczyku

Post autor: legion »

dziwne pytanie :) pewnie ze jedzie :D na pw pogadamy gdzie i kiedy mozemy sie spotkac bysmy cala grupa wjechali ( czyli 2,5 moto he he ) do Kamienczyka. w kazdym badz razie troche nudno jedzie sie 600 km samemu :( tylko niektorzy daja rade :twisted:
legion

Re: Zakończenie sezonu w Kamieńczyku

Post autor: legion »

dla mnie zapozno :( bedziemy wyjezdzac kolo 8 rano coby na 15-16 byc na miejscu. wiec jak mozecie zminic plany to ustalny inna godzine jezeli nie to niestety spotkamy sie na miejscu :)
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Zakończenie sezonu w Kamieńczyku

Post autor: FUTEK »

JA też jade rano jako eskorta dla Legiona. haha
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
WinCenT

Re: Zakończenie sezonu w Kamieńczyku

Post autor: WinCenT »

jedziemy jedziemy jako eskorta legiona :D
legion

Re: Zakończenie sezonu w Kamieńczyku

Post autor: legion »

wiec ustalone : wyjazd o 8 rano .kolo 8.30 bedziemy w stargardzie i zabieramy futka z jego rodzina w futkowozie :D dalej jedziemy przez bydgoszcz i tam bedziemy kolo 10 rano. jak chcecie to mozecie tam do nas dolaczyc :)
mikiet

Re: Zakończenie sezonu w Kamieńczyku

Post autor: mikiet »

Cześć, ja będę leciał z Zeetem. do bydzi to długo się jedzie, a samemu jechać 3,5 godziny to średni fun. Ale! widzimy się w Kamieńczyku. A właśnie Legion! Bierzesz Eyetoy'a i PS2 bo widziałem że podobno masz?? To ja wezmę coś od siebie dobrego na imprezki:)
Odpisz na PW, okej?
pzdr
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Re: Zakończenie sezonu w Kamieńczyku

Post autor: adu »

WAŻNE!!!!
To tak, żeby jeszcze wszyscy zdążyli przeczytać przed wyłączeniem forum i wyjazdem do Kamieńczyka http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... =34&t=7797
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
WinCenT

Re: Zakończenie sezonu w Kamieńczyku

Post autor: WinCenT »

miśki zabiorą sie w sakwy :D
cos postaram sie zorganizowac
legion

Re: Zakończenie sezonu w Kamieńczyku

Post autor: legion »

jutro wyjezdzam do pracy do swinoujscia i nie bedzie mnie do czwartku popołudnia :( , wiec wszelkie sprawy tylko na tel ( jak bede poza zasiegiem lub nie odbieram dobijać sie do skutku :) ) w czartek proponuje sie spotkac wszyscy razem by ustalic kocowe ustalenia ( he he ) i dac szanse futkowi by wzial nasze manele :D coz rzec......niech moc bedzie z wami !!
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Zakończenie sezonu w Kamieńczyku

Post autor: FUTEK »

Panowie podaję trasę i orientacyjny czas:
09:00 - Start Stargard
10:00 - Piła
11:00-11:30 - Bydgoszcz :arrow:
12:00-12:30 - Toruń :arrow:
13:30-14:00 - Sierpc-Drobin :arrow:
14:30 - Siedlin :arrow:
15:00 - Zakroczym - Nowy dwór Mazowiecki :arrow:
16:00 - KAMIEŃCZYK!!!!!!!!!!!! i Zimny lub Ciepły (zależne od pogody) Browarek po długiej drodze :auto: :D :D :D :D :D

Ps. podane czasy są orientacyjne, gdyz nikt nie jest w stanie przewidziec co cmoze po drodze się wydażyc ( guma,kawa czy cos innego ze zdrowiem nie związanego)
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Zakończenie sezonu w Kamieńczyku

Post autor: FUTEK »

UWAGA

INFO dla startujących ze szczecina i okolic.

Jutro to jest 20-09-2007 w godzinach 18:00-18:30 będę u Legiona po rzeczy zbędne podczas jazy na moto ( plecaki, hamaki i inne klamociaki ), proszę też pamiętac coby na moje rzeczy ostało się troszkę placu. Jeśli ktoś chce proszę dostarczyc do Legiona do godziny 18:00 ja odbiorę i :auto: zawioze do Kamieńczyka. W razie jakichkolwiek problemów proszę o tel do mnie - jestem uchwytny od 7:00 do 22:00.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
ODPOWIEDZ