Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Post autor: voti »

1. dlaczego rano na wyjazd była taka mgła ?
2. te nasze piękne i dobrze utrzymane jego mać drogi - na szczęście uszczelniacze dały radę
3. pamiętać aby dobrze dokręcić wszystkie owiewki przed wyjazdem :shock: bo mogą niechcący odpaść
4. na następnym spotkaniu być troszkę odważniejszym 8) (nie zrobiłem sobie zdjęcia z Omegą) :roll:
5. przyjechać już w piątek
6. kupić kufer+stelarz ? albo gsf1250sa red i kufer+stelarz :twisted:
7. zmienić kask na taki żeby nie ogłuchnąć od szumu wiatru
8. namówić większą liczbę kolegów i koleżanek na wyjazd (kupą raźniej mości panowie i panie)

oraz ostatni ale to już na przyszłość:

9. Obrazek

to tak na gorąco, jeśli coś mi przyjdzie na myśl to dopiszę ;)

Dzięki za miłą zabawę i podróż.
Czerwony potwór
marvin

Re: Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Post autor: marvin »

mi jeszcze przychodzi cos do glowy - kupic do mojego XF-a gąbkę pod d... i amortyzatory do kierownicy. Albo Inazumę...

I podpisuje sie pod punktem o piątku - na rozpoczecie sezonu 2008 trzeba wziac urlop i wyjechac w piatek rano w strone morza :) a potem urlop na poniedzialek ;)
dydko

Re: Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Post autor: dydko »

Witam moją kompaniję

Może dodam coś od siebie Marvin Inzauma jest de best szukaj 1,2 :).
W taką pogode jak mieliśmy rano ciężko się jedzie , ale jak się tylko trochę ociepliło było super.Trasa była extra bo długa :).na przyszłość ciepłe rekawice być może grzane manety,przeróbka siedzenia i pożadna szyba.
Uważaj z Izką uzależnia jak kokaina.

ps. dobrze dawałeś momentami
legion

Re: Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Post autor: legion »

przede wszystkim zabrac zone na impreze lub kupic jej " Pamiatke " :twisted: a najlepiej i jedno i drugie :D bo inaczej ..... :?
a tak na mrginesie to proponuje kupic sobie.....cos innego niz moto ( wkurza mnie jak jeczycie o bolacych tylkach i innych takich ) jestescie gorsi niz nasze siostry !! od nich nie slyszalem zadnych skarg tego typu a tu prosze : a to dziwne pytanie o to czy jak deszcz pada to jedziemy na moto , czy tez dąsy ze du...pupa boli :rofl: ja jak zwykle mialem najdalej a kszty skargi nikt nigdy nie uslyszal z moich ust :angry_smile: jestescie baby !! ( siostry bez urazy he he )
marvin

Re: Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Post autor: marvin »

Dziwne jest to jak niektórzy poważnie traktują żartobliwe wpisy ;)
No ale nic to... (teraz ja potraktowalem poprzedni w ten sam sposob)
Natomiast co do siedzeń to chciałbym zauważyć, że Siostry mają owe inaczej skonstruowane, co może powodować brak narzekań.

No i czy stwierdzenie, że pogoda się poprawi to też narzekanie?

Piszesz, Legion, że nie narzekasz a jednak nie wytrzymałeś i pożaliłeś się, że najdalej było. Dla pocieszenia na wiosnę to właśnie Podkarpacie będzie miało najdalej i z tego powodu już się cieszymy.

Pozdrawiam Siostry i Braci bez wzgledu na stan siedzenia.
(mam nadzieję, że to nie obrazi nikogo)
legion

Re: Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Post autor: legion »

spoko marvin :D jak poczytasz posty to zobaczysz ze takie narzekania sa dosc czeste a ja po prostu wykorzystalem tan post by ogolnie wyrazic swoje zdanie na ten temat :twisted: a co do " pogody " to nawiazuje do czyjegos posta z zapytaniem czy jak bedzie padalo to na zakonczenie sezonu jedziemy autami czy motocyklami :beat: mozesz sie czuc troche poruszony moja wypowiedzia ale , ale ...... niektorzy mnie oslabiaja :luf:
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Post autor: FUTEK »

a co smiaszniejsze chłopak miał do kamieńczyka zaledwie 70 km.

Ja gdyby nie moja piękniejsza połaowa też bym na moto leciał.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
dydko

Re: Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Post autor: dydko »

legion apropo twojej wypowiedzi na temat jechania na zlot katamaranem . Dobrze jest że w chwili słabości gdy w głowie kiełkuje taka myśl można przeczytać coś takiego.
marvin

Re: Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Post autor: marvin »

A tak mi jeszcze przyszlo do glowy: to od Was z zachodniopomorskiego był ktoś (przepraszam, że nie pamiętam) na DR800? Jeśli tak, to gratuluję "stalowych" 4 liter :)
legion

Re: Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Post autor: legion »

DR - ą kiedys polecial do kamienczyka Hikor ( :beer: stary gdziekolwiek teraz jestes ) i to z plecaczkiem :) tego roku ze szczecina polecialy dwa chopery i gsx :)
dydko

Re: Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Post autor: dydko »

W przyszłym roku rozpoczęcie na pomorzu więc teraz my z podkarpacia powinniśmy mieć kawałek drogi :) podkarpacie pokaże "ja się deklaruję już dziś" że dupy ma nie mniej twarde niz najtwardsi.:)
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Post autor: KROPEK »

Chłopaki ja na waszym miejscu bym był ostrożny z takimi 4 literowymi deklaracjami, kto wie jacy goście czytają przypadkowo to forum :hahaha: !!
Pozdro :angry_smile:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
dydko

Re: Zestaw przemyśleń po Kamieńczyku ...

Post autor: dydko »

Ja powinienem mieć żonę za plecaka więc tyły będę miał zabezpieczone :)
ODPOWIEDZ