Noi mnie trafiło II

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Noi mnie trafiło II

Post autor: snajper »

Witam
Zaliczyłem pierwszą glebę,efekt zdrowotny:zwichnięta kostka lewej nogi,obdarty lewy łokieć i obydwa kolana,efekt mechaniczny mojej suzi:lepiej nie mówić.
A gość który wymusił pierwszeństwo owszem cofnął sie z powrotem zapytał czy mi się nic nie stało i tyle go widziałem.
Bracia uważajcie na siebie a jak poskładam swoją suzi to będę zabierał jakiś sprzęt do tłumaczenia takim kierowcom j.w. zasad prawidłowej jazdy.
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

chłopie jak ci wymusil TO JAK CHOLERA go pusciles!!!!!!!! dzwoń po pały , albo kase z idioty sciągaj!!!!
ps dobze ze nic gorszego ci sie nie stało , wracoj do zdrowia!!!
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam

Snajper rownież życze powrotu do zdrowia. Niestety to juz dawno zostało ustalone że goście w katamaranach to w większości kierowcy niestety nie odpowiedzialni. Gdzieś już na forum pojawił się mądry tekst "myśl za innych" który pozwalam sobie zacytować.

Ps. Jak matura córki ? ja nie do konca jestem zadowolony ale moglo byc gorzej :wink:

pozdrawiam
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam.
Jest gorzej niż myślałem,złamana noga ,gips i 5 tygodni o kulach.
Pracuję w branży budowlanej i wiadomo co to oznacza.
Córka zaliczyła maturę z niezłym wynikiem,złożyła papiery na 3 kierunki na US w Katowicach i teraz czeka na wyniki rekrutacji.
Lelo

Post autor: Lelo »

Gratulacje dla Córki.
Współczuję wypadku, rok temu to przerabiałem - nic ciekawego.
Mam nadzieję, że się szybko i bez komplikacji pozbierasz - Ty sam, i Twój pojazd.
studi

Post autor: studi »

wracaj do zdrowia, niech to szlag, że tak często nam się to trafia...
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam
Ciężko pogodzić się z myślą,że Dictatore nie czuwa nad tym co piszę.Myślę ,że jednak ma tam w górze compa i i tylko brak neostrady do nieba nie pozwala Mu z nami się połaczyć.
Lechul zapodał,że w sobotę moglibyśmy się spotkać pod Multikinem w Zabrzu.Jako że wczoraj zdjeli mi gips z nogi,przyjechałbym tak jak Yossa samochodem.Koszulki BS ?
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Koszulki - tak . Samochodem - chyba nawet lepiej patrząc na to co się dzieje za oknem. Jak się nie wypogodzi to będzie cięzko. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
ODPOWIEDZ