Poznań w drogę

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Hube

Poznań w drogę

Post autor: Hube »

Może pośmigałybyśmy w tym tygodniu. Może trochę wolniej, trochę uważniej i z częstszymi przerwami, ale na 2 kołach? Hee?

Pozdro

Hube 'Zyga'


Ps. A może troszkę dłuższy (pewnie już puszką w kilka chłopa), ale jakże emocjonujący wypad po jakieś ciekawe części, gadżety, tuningi itp...

http://www.gsg-mototechnik.de/


Kiss
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznań w drogę

Post autor: Kynias »

Qrde Hube bardzo chętnie bym pojeździł na moto ale jeszcze nie mam czym (chyba że Twoim DL-em :twisted: hehe).
Co prawda nowy motocykl juz zakupiony...ale jest w trakcie dopieszczania. Miał być gotowy na ten weekend ale niestety nie uda się :/ Będzie dopiero na przyszły (oby)...

A co do wyjazdu gdzieś puszką - chętny...:)

Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
houser

Re: Poznań w drogę

Post autor: houser »

ja tez bardzo chetnie wyrusze tym bardziej ze mam co kupowac:)pozdro
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Poznań w drogę

Post autor: Piniu »

W tygodniu to wiesz ...nie bardzo ale w weekend jak nie sypnie śniegiem chętnie. Możemy np. pojechać pod dom Kyniasa i go lekko zdenerwować hehe.

A do Niemcowni pewnie że jadę -czekam w "blokach startowych" na hasło
Piniu
karus

Re: Poznań w drogę

Post autor: karus »

wam powiem że zimno jak diabli i kaskaderzy z was :)
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Poznań w drogę

Post autor: Piniu »

zaraz tam "kaskaderzy"! ...rozsądni inaczej!
Przepis jest taki: ciepłe gatki (z mikry) pas nerkowy, pas wyszczuplający (taka rązciągliwa guma z przylepcem na końcu) -na klatę, kołnierz, kominiarka reszta standart i można latać. Niestety trzeba liczyć się z tym że może przydarzyć się wejście slajdem w zakręt...
Pozdrawiam
karus pisze:wam powiem że zimno jak diabli i kaskaderzy z was :)
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznań w drogę

Post autor: Kynias »

Nawiązując do tematu "Poznań w drogę" - oczywiście na 2oo :)

Zbliża się weekend, pogoda podobno ma być w miarę (ok 6-8st i bez opadów - wymarzona na moto jak na te porę roku) :) dodam że jak odbierałem motocykl we wtorek nie było tak pięknie - niecały 1 st i opady deszczu ze śniegiem i sam śnieg...masakra.

Moto gotowy do drogi, no prawie ( brak lusterek i kierunków tył) ale co tam - w weekend jeżdżę :D
To jak ktoś chętny na mały przelot po Poznaniu i na zaliczenie rozgrzewającej kawy na malcie ?!
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Hube

Re: Poznań w drogę

Post autor: Hube »

Kynias, ja na ten weekend odpadam. MT01 oddałem do Rapidu na wymianę jednego popychacza, a V-Stroma też do nich wstawiłem. Myślę, że przesmradza się u nich więcej ludzi niż u mnie po garażu... i szanse na sprzedaż rosną. Aaaa, jest szansa na wspólne pośmiganie - pojadę Why50 Ali, jak obiecasz, że nie pojedziemy więcej niż 60 km/h to wchodzę! A tak na poważnie to latać w weekend nie będę miał czym, ale puszką mogę wlecieć na kawkę na Maltę.

PS. Panowie, dzisiaj moja pierwsza, samotna noc w Przeźmierowie. Odebrałem dom. No to teraz z toru gay-kawki będą u mnie, co? Może jutro potowarzyszycie mi w następnym samotnym wieczorze, he? Jak nie, to oficjalny parapet dopiero na wiosnę, na 2oo rzecz jasna!
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznań w drogę

Post autor: Kynias »

Weekend minął - niestety nieudało się pojeździć, w sobotę pogoda do d..y a w niedziele uczelnia :/
Qrcze ale bym się przewietrzył - może we wtorek się uda (chociaż mała runda po Poznaniu...) - grzane gatki i w drogę ;)

PS dzisiaj tj 21.11.2007 zbiórka na stacji JET rondo Starołęka godz 17:00 - mały przelot przez Poznań i później kawa na Malcie...
Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
houser

Re: Poznań w drogę

Post autor: houser »

cos nie mozemy sie zgrac:(
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznań w drogę

Post autor: Kynias »

houser pisze:cos nie mozemy sie zgrac:(
No niestety nie możemy...wszystko pewnie przez pogodę – nie nadaje się na jazdę :/
Co prawda w zeszłym tyg. zaliczyłem mała rundę B12...ale z przykrości muszę stwierdzić - trzeba poczekać do wiosny...

No ale spotkać się można i jest okazja - MOTOBAZAR...
szczegóły:
http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... =28&t=8324
Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
ODPOWIEDZ